Będą dłużej czekać na chętnych do służby w policji

– Zespół Kadr i Szkolenia w ciechanowskiej policji będzie pełnił dyżur w każdą środę do godz. 18. Czas dyżurowania został wydłużony dla przyszłych kandydatów do służby w Policji, którzy uczą się, studiują bądź pracują – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie.

Komendant Wojewódzki Policji w tym roku zaplanował przyjąć 260 nowych funkcjonariuszy. Pozostały jeszcze tylko dwa terminy przyjęć: 7 listopada i 24 grudnia.

W związku z trwającą rekrutacją Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie postanowiła ogłosić każdą środę tygodnia dniem otwartym dla wszystkich zainteresowanych służbą w Policji. Od godz. 8. do godz. 18. w Zespole Kadr i Szkolenia będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące procedury rekrutacji, wymagań, dokumentów jakie należy złożyć oraz dotyczące pracy w Policji. Czas dyżurowania został wydłużony o dwie godziny dla tych, którzy uczą się, studiują bądź pracują.

W chwili obecnej w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie jest 6 wakatów, które czekają na przyszłych funkcjonariuszy Policji. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do Zespołu Kadr i Szkolenia w głównym budynku Jednostki Policji pok. nr A108.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ MOŻNA ZNALEŹĆ na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *