Brąz Bryma w Chorwacji

Michał Brym z Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie zdobył brązowy medal na 18. Międzynarodowym Turnieju Croatia Open w Taekwondo Olimpijskim. Zawody odbyły się w dniach  10-11 listopada.

Turniej zaliczany jest do rankingu europejskich zawodów  A-klasy, a wystartowało w nim ponad 1300 zawodników i zawodniczek z reprezentacji narodowych i klubowych całego świata. Michał Brym w kategorii wagowej 55kg wywalczył brązowy medal. Jest to już drugi brązowy medal  na turnieju tej rangi zdobyty przez Michała w tym półroczu.

Michał pokonał kolejno  na tych zawodach, Emila Vedela z Danii (8:7), następnie Eduardo Frankforda z Austrii (10:5) , a o wejście do strefy medalowej pokonał innego reprezentanta Polski , Konrada Skalskiego (6:4). O wejście do finału przegrał ze zwycięzcą tej kategorii, reprezentantem Chorwacji Marko Malkowicem (6:3).

Michał w bieżącym roku wystartuje jeszcze w jednym turnieju A- klasy, French Open w dniach 24-25 listopada w Paryżu.