Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

- Trwają czynności ciechanowskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym zginęła 65- letnia mieszkanka Ciechanowa. Do zdarzenia doszło w czwartek, 19 maja o 15. w miejscowości Rydzewo gm. Ciechanów - informuje rzeczniczka ciechanowskiej policji podkom. Jolanta Bym.

- Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Rydzewo gm. Ciechanów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący seatem leon, 27- letni mieszkaniec Włocławka, uderzył we fiata pandę, którym kierowała 65-letnia mieszkanka Ciechanowa. Kierująca fiatem wyjeżdżała z drogi podporządkowanej. 65-latka została przewieziona do szpitala w Ciechanowie. Kobieta w wyniku obrażeń ciała zmarła w szpitalu. Postępowanie prowadzi ciechanowska policja oraz prokuratura - relacjonuje podkom. Bym.
Rzecznik ciechanowskiego Urzędu Miasta Renata Jeziółkowska informuje: na terenie Ciechanowa rozpoczęły się prace związane z usuwaniem pokryć dachowych zawierających azbest. W ubiegłym tygodniu zdjęto eternit z dwóch budynków, dziś z dwóch następnych. W sumie zrealizowane w tym roku zostaną 42 zgłoszenia. Dla mieszkańców jest to bezpłatne. Na demontaż i unieszkodliwianie azbestu Ciechanów pozyskał blisko 40 tys. zł dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Poniedziałek, 16 maja, 10.37. Podkom. Jolanta Bym informuje: Ciechanów, ul. 17 stycznia-Spółdzielcza- zdarzenie drogowe z udziałem motorowerzysty i samochodu osobowego. Kierujący motorowerem został przewieziony do szpitala. Na drodze są utrudnienia w ruchu. Policjanci prowadzą czynności.
Orkiestra Dęta OSP Ciechanów zajęła 3. miejsce w niedzielnym (15 maja) Przeglądzie Młodzieżowych Orkiestr Dętych w Pułtusku. Gratulujemy!!!
Pod tym hasłem dziś (15 maja) o 13.30 z pl. Jana Pawła II w Ciechanowie wyruszy doroczny Marsz dla Życia i Rodziny.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.