Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

Dwie skody otrzymała oficjalnie Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie. W poniedziałek poświęcił je kapelan ciechanowskiej policji ks. infułat Ludomir Kokosiński. Jeden radiowóz otrzymała ciechanowska drogówka, drugi będzie służył policjantom z Glinojecka. Połowę wartości aut sfinansowały Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta i Gminy Glinojeck.
Przez prawie 9 godzin, prawie 50 strażaków gasiło pożar kurnika w Budach Rumockich, gm. Glinojeck,
Ciechanowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców miasta. Jeden miał 31 g marihuany, drugi 0,521 g suszu roślinnego. Pierwszy ma już zarzuty, drugi został zatrzymany do wyjaśnienia.
W poniedziałek 24 listopada w Komendzie Powiatowej Policji odbędzie się uroczystość przekazania nowych radiowozów.
20 listopada (czwartek) w PCKiSZ, w Galerii im. Bolesława Biegasa o godz. 18. rozpocznie odbędzie się promocja książki – wywiadu ze znaną aktorką Mają Komorowską. Autorem książki "Pytania, które się nie kończą" jest krytyk i prozaik Tadeusz Sobolewski.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.