Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

- Od 27 czerwca do 1 lipca MOPS w Ciechanowie czynny dłużej - informuje rzeczniczka Urzędu Miasta Renata Jeziółkowska.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej będzie czynny w następnym tygodniu w godzinach 8.00 -18.00. Jest to ostatni tydzień, w którym rodzice składający wniosek o przyznanie świadczenia w ramach programu „Rodzina 500+” będą mogli otrzymać wyrównanie.
Waldemar Kiciński – dotychczasowy prezes zarządu PKS w Przasnyszu został przez radę nadzorczą Zakładu Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie powołany na prezesa tej spółki komunalnej.

Jak informuje rzeczniczka Urzędu Miasta Ciechanów Renata Jeziółkowska – Waldemar Kiciński z PKS związany jest od 1979 r. W latach 1990-2000 był zastępcą dyrektora PKS Ciechanów, w latach 2000-2005 – dyrektorem ds. eksploatacji w tej firmie, a od 2005 do 2010 – członkiem zarządu i dyrektorem ds. marketingu i sprzedaży. Od 2013 r. był dyrektorem operacyjnym PKS w Przasnyszu, a od grudnia 2015 – prezesem zarządu.
Dziś - czwartek - 23 czerwca w Ciechanowie - Wianki i Spotkania Folklorystyczne KUPALNOCKA‚ 2016.
W programie: Koncert Ludowego Zespołu Artystycznego „Ciechanów” i „Mały Ciechanów”, Regionalnego Zespołu Ludowego „Karniewiacy”, rozstrzygnięcie IV Konkursu na Najładniejszy Wianek, barwny korowód zespołów ulicami miasta, błogosławieństwo wody i puszczanie wianków w nurt rzeki Łydyni.
Przestrzeń przed PCKiSz, ulice miasta, „kładka” nad Łydynią, wstęp wolny
Podopieczni Arkadiusza Chełmińskiego zdobyli złoty medal podczas XII Ogólnopolskiej Gimnazjady w halowych grach zespołowych w Kołobrzegu. W finale pokonali Kwidzyn 19:17. - Wyjazd młodzieży na zawody był możliwy dzięki wsparciu prezydenta Ciechanowa - informuje Urząd Miasta.
Ciechanowski Urząd Miasta informuje: Dostępny jest już formularz, na którym można zgłaszać propozycje projektów do Budżetu Obywatelskiego 2017. Wnioski będą przyjmowane od 1 do 29 lipca w Urzędzie Miasta. Formularz można pobrać ze strony internetowej urzędu, druki znajdują się w ratuszu w Wydziale Kontaktów Społecznych oraz w Biurze Obsługi Interesanta.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.