Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

W piątek, 17 kwietnia, około 9.30 na drodze krajowej nr 60 zderzyły się trzy pojazdy. - Policjanci ustalają przyczyny zderzenia samochodu osobowego seat ibiza, który był holowany przez suzuki ignis - z ciężarową scanią. Kierująca ibizą, 51-letnia kobieta została przewieziona do szpitala - poinformowała nas Jolanta Bym z ciechanowskiej policji.
Grudusk zyska niezwykle ciekawą atrakcję turystyczną. W średniowiecznej osadzie wybudowanej na grodzisku w Grudusku będzie można zobaczyć jak wyglądało życie wioski słowiańskiej z wczesnego średniowiecza. Gmina pozyskała właśnie 454,5 tys. zł dofinansowania z UE na wyposażenie wybudowanej już osady - poinformowało Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego.
W środę 15 kwietnia w Polskim Czerwonym Krzyżu w Ciechanowie wręczono pierwsze „Ciechanowskie Pudełka Życia”. Dla seniorów przygotował je Urząd Miasta. Mają zawierać podstawowe informacje niezbędne dla lekarzy i ratowników.
Minionej doby policjanci ciechanowskiej drogówki obsłużyli pięć kolizji drogowych, zatrzymali cztery dowody rejestracyjne, nałożyli 44 mandaty karne, w tym pięć dla pieszych uczestników ruchu drogowego.
W Szulmierzu, gm. Regimin policjanci zatrzymali mężczyznę, który spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia. 25-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. - Teraz mieszkaniec pow. ciechanowskiego odpowie przed sądem. Kodeks karny za kierowanie w stanie nietrzeźwości przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności - informuje rzeczniczka ciechanowskiej policji Jolanta Bym.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.