Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Z ostatniej chwili

Ciechanowska policja szuka właściciela roweru typu damka , biuałego, marki romet. Właściciel proszony jest o kontakt z dzielnicowym pod nr tel. 696 497 186, lub kontakt osobisty w komendzie przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 25.
Policjanci znaleźli rower 17 sierpnia w rejonie skrzyżowania drogi krajowej nr 60 z droga prowadzącą do centrum handlowego Marcredo.
W poniedziałek (24 sierpnia) wieczorem strażacy gasili pożar krzewów w Nowej Wsi, gm. Ciechanów.
22-letni mężczyzna zatrzymany 17 sierpnia przez funkcjonariuszy KPP Ciechanów trafił do aresztu. - Sąd na wniosek policji i prokuratury zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy dla sprawcy oszustwa i usiłowania oszustwa metodą „na wnuczka”, na szkodę dwóch kobiet - informuje ciechanowska policja.
Nadleśnictwo Ciechanów wprowadziło od czwartku 20 sierpnia - do odwołania - zakaz wstępu do lasów państwowych. Zakaz ma związek z panującą suszą i zagrożeniem pożarowym.
27 sierpnia na pierwszej po wakacjach sesji zbierze się ciechanowska Rada Miasta. Radni zajmą się m.in.: projektami uchwał dotyczących nazwania wszystkich nowych rond i ulic oraz, wprowadzenia Ciechanowskiego Programu Oddłużeniowego, który zakłada możliwość odpracowania zaległości czynszowych dla najemców mieszkań z zasobu gminy.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.