Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Z ostatniej chwili

18 listopada, odbyła się w Ciechanowie pierwsza kolejka reaktywowanej po latach Ligi Zakładowej w halowej piłce nożnej. Zgłosiło się 11 drużyn, rozegrano sześć spotkań.
Ligę otworzył prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński, który grał w drużynie Urzędu Miasta. I choć strzelił gola – urzędnicy sromotnie przegrali 2:8 z zespołem PiB.
W pozostałych meczach padły następujące rezultaty: Jawar - FM Luka: 3:3, Sawa – L-Ark: 4:4, NorTeam – Straż Pożarna: 0:3, MKS Ciechanów (zarząd i trenerzy) – Cedrob: 2:6, Twormet – Jawar: 6:5.
27 listopada odbędzie się Dzień Patrona w Zespole Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica.
Irena Sendlerowa - która w czasie II wojny światowej ratowała żydowskie dzieci będzie patronką Społecznej Szkoły Podstawowej Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie. Uroczystość nadania imienia odbędzie się 11 grudnia.
Odbędzie się 26 listopada w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie. W programie m.in. przekazanie sztandaru Zespołu Szkół.
Pod patronatem prezydenta Ciechanowa odbędzie się 25 listopada w Szkole Podstawowej nr 4. W programie m.in. prezentacja twórczości uczniów ciechanowskich szkół podstawowych i gimnazjów.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.