Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

Ciechanowska policja poszukuje młodego mężczyzny w wieku około 25-27 lat, wzrostu 170 – 175 cm, włosy koloru - ciemny blond, krótko ostrzyżone, szczupłej budowy ciała, który w ostatni czwartek ok. Godz. 15.10 w Ciechanowie przy ul. Witosa w rejonie bloku nr 5 dokonał rozboju na 54 letniej kobiecie. Mężczyzna zerwał z szyi kobiety złoty łańcuszek o wartości 2000 zł. W trakcie zdarzenia sprawca na miejscu zdarzenia pozostawił bluzę z kapturem koloru czarnego, w którą był ubrany. Osoby mogące wskazać sprawcę przestępstwa prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numerami telefonów 673 12 02, 673 12 17, lub numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.
Ciechanowski Urząd Miasta informuje: 25 lipca w godz. 15.-18. Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO zaprasza dzieci z rodzicami i opiekunami na wyścigi zdalnie sterowanych samochodów. Dla chętnych zostanie przygotowany na deptaku specjalny tor przeszkód, który będą musieli pokonać swoimi autkami.
Minionej doby ciechanowska drogówka obsłużyła pięć kolizji drogowych, zatrzymała cztery dowody rejestracyjne i jedno prawo jazdy. Uczestników ruchu drogowego nie przestrzegających przepisów policjanci ukarali 35 mandatami.
W poniedziałek na drogach powiatu przeprowadzono działania "TRUCK" ukierunkowane na ujawnianie wykroczeń przez kierujących samochodami ciężarowymi. Skontrolowano 47 pojazdów, 10 kierujących dostało mandaty karne.
Między 19, a 21 lipca nieznany sprawca włamał się do sklepu zoologicznego przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. Ukradł rybki akwariowe i akcesoria wędkarskie. Łączne straty – 80 zł. Policja szuka rabusia.
Krzysztof Kosiński, rzecznik prasowy Polskiego Stronnictwa Ludowego będzie ubiegał się o stanowisko prezydenta Ciechanowa - poinformował o tym dzisiaj oficjalnie.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.