Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

Ciechanowski Urząd Miasta informuje: 12 grudnia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zamkną przejazd kolejowy w ul. Skłodowskiej (od jutra ulica będzie drogą bez ruchu). Likwidacja przejazdu była zapowiadana od dawna i ma ścisły związek z Pendolino, które już niebawem ruszy w trasę. Aby ułatwić mieszkańcom dojazd do miasta kolej wybudowała równoległą drogę wzdłuż torów. Wykonawca ustawia znaki informujące o zamknięciu przeprawy.
Ciechanowska policja ostrzega przed złymi warunkami na drogach. Szczególnie ostrożni powinni być kierowcy ale również piesi i rowerzyści. We wtorek 9 grudnia ok. 17.52 w Ciechanowie na ul. 17 Stycznia kierowca corsy potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Na pasach był również mężczyzna, który zdążył w ostatniej chwili odskoczyć na chodnik. Przechodnie nie doznali żadnych obrażeń. Kierujący 19-latek za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem. - Policjanci zatrzymali mu fakultatywnie prawo jazdy - informuje rzeczniczka policji sierż. sztab. Jolanta Bym.
Jak informuje Urząd Miasta - we wtorek 9 grudnia prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński wziął udział w spotkaniu wigilijnym z seniorami zorganizowanym w Ciechanowskim Ośrodku Edukacji Kulturalnej STUDIO.
W środę 10 grudnia w Zespole Medycznych Szkół Policealnych, przy ul. Sienkiewicza 33 w Ciechanowie, odbędzie się spotkanie z koordynatorami programów prozdrowotnych wdrażanych w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Celem narady, oprócz podsumowania dotychczasowej współpracy z placówkami oświatowymi jest aktywizacja wymienionych szkół do działania w zakresie HIV/AIDS.
8 grudnia 2014 roku o godz. 9.30. odbędzie się wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Ciechanów Panu Krzysztofowi Kosińskiemu. Wręczenie nastąpi przez Miejską Komisję Wyborczą w Sali toastów Urzędu Miasta Ciechanów - informuje Biuro Obsługi Rady Miasta.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.