Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

Wczoraj ciechanowska drogówka zatrzymała 2 dowody rejestracyjne pojazdów, obsłużyła 3 kolizje drogowe, wystawiła 14 mandatów karnych. Dziś funkcjonariusze prowadzą działania "Bezpieczny niechroniony uczestnik ruchu drogowego" - informuje rzeczniczka komendy sierż. szt. Jolanta Bym
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie zawiadamia: we wtorek 23 września od 23. do 6. w środę w związku z budową pętli miejskiej nie będzie wody na osiedlu Zachód w rejonie ulic: Dywizjonu 305, Baranowskiego, Dziedzica, Pęchcińskiej i Alei Niepodległości, a także w Pęchcinie.
Do 5 lat więzienia grozi 33-latkowi z Ciechanowa zatrzymanemu przez policjantów z podejrzeniem o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną. Sąd Rejonowy aresztował go na trzy miesiące. Policjanci ustalili, że mężczyzna wszczynał awantury domowe w trakcie których zachowywał się agresywnie, wyzywał wulgarnie kobietę i stosował wobec niej przemoc fizyczną.
Sąd Okręgowy w Płocku uniewinnił w środę 17 września wójta gminy Ciechanów Marka Kiwita skazanego w styczniu br. przez ciechanowski Sąd Rejonowy na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata, 5 tys. zł grzywny i pokrycie prawie 5 tys. zł kosztów sądowych za wyremontowanie bez przetargu wiejskiej świetlicy w Kownatach Żędowych.
Dzisiaj (piątek, 19 września) o godz. 17. Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci „Sklep z zabawkami”.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.