Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

27 lutego: Na drodze krajowej w rejonie miejscowości Ojrzeń doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Jeden pas jezdni jest zablokowany, ruch odbywa się wahadłowo. Trwają czynności policji na miejscu zdarzenia - informuje sierż. szt. Jolanta Bym.
Ciechanowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że od środy 25 lutego od 21. do 6. w czwartek 26 lutego nie będzie wody w obiektach przy ulicach: Mazowiecka, Niechodzka, Płocka, Tysiąclecia, Szczurzynek i w Niechodzinie. Przerwa spowodowana będzie pracami związanymi z budową pętli miejskiej.
Jedna osoba została ranna w poniedziałkowym wypadku w czernicch, gm. Opinogóra. Jak relacjonuje rzeczniczka ciechanowskiej policji Jolanta Bym: wstępnie ustalono, że ok. 7.30, kierująca matizem, która jechała wraz z trójką małoletnich dzieci, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła panowanie nad pojazdem. 37-letnia kobieta, mieszkanka pow. ciechanowskiego, zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie dachowała. Na miejsce przybyła załoga straży pożarnej oraz karetka pogotowia. W wyniku zdarzenia, 14-letnia córka kierującej doznała złamania szyjki kości ramiennej prawego ramienia. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich innych przyczyn i okoliczności zdarzenia drogowego.
W ostatni poniedziałek funkcjonariusze z ciechanowskiej drogówki przeprowadzili akcję „Trzeźwość”. Skontrolowali 255 kierujących. Wpadło trzech rowerzystów w Regiminie.
- Wszyscy zostali zatrzymani w zbliżonym czasie ok. godz. 19.40 funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który jechał rowerem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu, 25-letniego rowerzystę, który miał w organizmie 0,6 promila oraz 24-letniego rowerzystę znajdującego się w stanie po użyciu alkoholu (0,34 promila) - relacjonuje rzeczniczka ciechanowskiej policji Jolanta Bym.
W środę ok. 23.10 dyżurny ciechanowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 29-letniego mężczyzny, który cierpi na chwiejność emocjonalną. - Około 15- 20 minut wystarczyło policjantom żeby odnaleźć zaginionego. W działania poszukiwawcze zaangażowane były wszystkie patrole ciechanowskiej policji oraz funkcjonariusze z SPPP w Płocku, którzy pełnili służbę na terenie Ciechanowa - informuje rzeczniczka komendy Jolanta Bym. - Zaginiony wraz z matką jechali samochodem w kierunku Olsztyna. W trakcie postoju na skrzyżowaniu na ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie, 29-letni syn zgłaszającej bez żadnego powodu wybiegł z samochodu i oddalił się w kierunku ul. Mickiewicza. Kobieta była bardzo zaniepokojona gdyż, jej syn cierpi na chorobę psychiczną i jego zachowania są nieprzewidywalne. Wszystkie patrole policji pełniące służbę na terenie Ciechanowa natychmiast otrzymały rysopis mężczyzny. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji udali się w poszukiwania wraz ze zgłaszająca, po kilku minutach zauważyli mężczyznę na ul. Warszawskiej. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarza oraz matki.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.