Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

Sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 35-letniego mieszkańca Ciechanowa tymczasowy areszt. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy po tym jak zaatakował nożem swoją dziewczynę, raniąc ją po całym ciele. Najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi. Za usiłowanie zabójstwa 35-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności - informuje rzeczniczka ciechanowskiej policji sierż. sztab. Jolanta Bym.
Były dyrektor Katolickiego Radia Płock powrócił z misji w Urugwaju. Jak poinformowała płocka kuria diecezjalna- z dniem 20 października został mianowany wikariuszem parafii pw. św. Anny w Pomiechowie.
Dzisiejsze działania ciechanowskiej drogówki to "Bezpieczny niechroniony uczestnik ruchu drogowego" . Ciechanowscy policjanci włączyli się w działania kontrolno-prewencyjne pn. "Bezpieczni po zmroku". Od października do grudnia mazowiecka drogówka będzie sprawdzać czy niechronieni uczestnicy ruchu drogowego stosują się do obowiązujących ich przepisów dotyczących stosowania oświetlenia i elementów odblaskowych.
Ciechanowska policja ustala przebieg oraz przyczyny tragicznego wypadku, w którym zginął 27-letni mężczyzna. - W sobotę (18 października) ok. 21. na krajowej „siódemce” w Kondrajcu Szlacheckim doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Kierujący audi 80 potrącił idącego lewą stroną drogi pieszego. Trwają czynności prokuratury i policji – informuje rzeczniczka KPP Ciechanów sierż. sztab. Jolanta Bym.
W środę 15 października ok. godz. 16:10 na ul. Wojska Polskiego w Ciechanowie kierujący toyotą yaris popełniał rażące wykroczenia w ruchu drogowym. Wyprzedzał sznur pojazdów stojących w korku, a gdy nie miał miejsca na jezdni wjechał na chodnik nie zważając na pieszych. Gdyby nie szybka reakcja pieszej idącej z dzieckiem doszłoby do potrącenia przez pirata drogowego. Pokrzywdzonych oraz świadków zdarzenia prosimy o kontakt z ciechanowską policją - apeluje sierż. szt. Jolanta Bym

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.