Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

Z obrażeniami kręgosłupa trafił do szpitala kierowca vectry, któremu na drogę wybiegła sarna. Do wypadku doszło wczoraj (wtorek, 29 lipca) w Bronisławiu, gm. Ojrzeń, ok. 9. Kierowca chcąc uniknąć zderzenia z sarną gwałtownie skręcił na lewe pobocze. Stracił panowanie nad autem i uderzył w leżące na poboczu kamienie.
Złoty pierścionek warty ok. 7 tys. zł, telefon komórkowy – 2,5 tys. zł i 100 zł w gotówce ukradł nieznany złodziej z mieszkania przy ul. Gwardii Ludowej w Ciechanowie. Rabuś wszedł do środka między 10.30, a 12.50 wyłamując zamek w drzwiach wejściowych. Policjanci apelują do mieszkańców powiatu o zwrócenie szczególnej uwagi na nieznane osoby wchodzące do bloków wczesnym popołudniem i w uzasadnionych przypadkach alarmowanie dyżurnego komendy - nr telefonu 997.
Ciechanowski Urząd Miasta informuje: związku z prowadzonymi przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji pracami montażowymi na sieci wodociągowej w ul. Kolbego, 30 lipca od godz. 22. do 6. dnia następnego nastąpi przerwa w dostawie wody na osiedlach Zachód I i II. W tym czasie wody nie będzie w ul. Dywizjonu 305, Baranowskiego, Dziedzica, Pęchcińskiej, Alei Niepodległości oraz we wsi Pęchcin. Zastępczy punkt poboru wody będzie zapewniony przy Al. Niepodległości.
Ciechanowska policja informuje: minionej doby policjanci Wydziału Ruchu Drogowego obsłużyli 2 kolizje drogowe, zatrzymali 3 dowody rejestracyjne oraz jedne prawo jazdy, nałożyli 27 mandatów karnych. Funkcjonariusze zapobiegając zdarzeniom drogowym wyeliminowali z ruchu drogowego trzech nietrzeźwych rowerzystów.
Jeszcze do jutra (29 lipca) mogą zgłaszać się chętni do startu w Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Osiedlowych o Puchar Prezydenta Ciechanowa, który odbędzie się 31 lipca (czwartek) na stadionie miejskim. Zgłoszenia można w biurze MOSiR na stadionie. - Udział w turnieju mogą wziąć dziewczęta i chłopcy z roczników 2001-2003. Drużyna może składać się z 6 zawodników oraz 2 rezerwowych. Obowiązkowy strój sportowy, zgoda rodziców oraz posiadanie ważnej legitymacji szkolnej - informuje ciechanowski Ratusz.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.