Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

W połowie października odbędą się wybory uzupełniające do ciechanowskiej Rady Miasta w okręgu nr 8 obejmującym: ulice: 11 Listopada, 11 Pułku Ułanów Legionowych od nr 20 do końca, 3 Maja, Adama Mickiewicza, Augustiańska od nr 1 do nr 26, Czesława Słońskiego, Grodzka, Ignacego Mościckiego, Księcia Konrada II, Nowozagumienna, Orylska, Plac Tadeusza Kościuszki, Płońska od nr 4 do nr 75, Polna, Rozy Roboty, Wincentego Witosa od nr 20 do nr 42, od nr 48 do nr 64 parzyste, od nr 76 do końca numery parzyste, Władysława Andersa.
Wybory odbędą się bo z mandatu zrezygnował radny PiS Jacek Zawiśliński.
W trakcie zwołanej na czwartek (21 lipca) na godz. 10. sesji Rady Gminy Opinogóra Górna ślubowanie złoży nowo wybrany wójt gminy Piotr Czyżyk.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie prowadzi na krytej pływalni letnie zajęcia nauki pływania dla dzieci z ciechanowskich szkół podstawowych. Lekcje zaplanowane są na całe wakacje, odbywają się od poniedziałku do piątku.
- Dzieci chcące uczestniczyć w darmowych lekcjach spotykają się o godz. 9.30 na krytej pływalni w pobliżu kasy. Pierwsze zajęcia odbyły się 18 lipca. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 601 739 979 - informuje rzeczniczka Urzędu Miasta Renata Jeziółkowska.
- Ciechanowscy policjanci wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności wypadku drogowego z udziałem motocykla i samochodu osobowego. Według wstępnych ustaleń policjantów 23-letnia mieszkanka pow. legionowskiego kierując renault laguna wyjechała z drogi podporządkowanej i uderzyła w 42-letniego motocyklistę, który jechał drogą krajową nr 60 w kierunku Makowa Mazowieckiego. 42-letni obywatel Wielkiej Brytanii nieprzytomny został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Postępowanie prowadzi KPP Ciechanów - informuje podkom. Jolanta Bym z KPP Ciechanów.
- Policjanci z Ciechanowa otrzymali od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego komputer, który będzie wykorzystywany w codziennej służbie - informuje rzeczniczka KPP Ciechanów podkom. Jolanta Bym.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.