Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

W czwartek (26 marca) ok. 15.30 doszło do kolizji na odcinku pętli miejskiej od ul. Leśnej do ul. Hubala. - Na miejscu policjanci zastali dwa uszkodzone pojazdy opel calibra i audi A8, Sprawcą okazał się kierowca opla. Mężczyzna miał w organizmie dwa promile alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy - informuje rzeczniczka ciechanowskiej policji Jolanta Bym.
51-letni mężczyzna kierował autem mając ponad 2 promile alkoholu. W Szulmierzu, gm. Regimin spowodował kolizję. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Opel, którym kierował nie miał aktualnych badań technicznych. - Mężczyźnie zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu oraz prawo jazdy. Teraz odpowie za kierowanie będąc w stanie nietrzeźwości oraz za wykroczenie – informuje sierz. szt. Jolanta Bym, rzecznik ciechanowskiej policji.
Ciechanowscy policjanci zatrzymali 21-latka, który posiadał przy sobie foliową torebkę z białym proszkiem.
- Do zatrzymania doszło 24 marca 2015 roku o godz. 1:30 w Ciechanowie na ul. Fabrycznej. Policjanci patrolujący miasto, zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Po wylegitymowaniu i dokonaniu kontroli osobistej okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna spędził noc w policyjnej celi. Przestępstwo posiadania środków odurzających jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności - poinformowała rzeczniczka policji Jolanta Bym.

sierż. szt. Jolant Bym
Mazowiecka Izba Gospodarcza zaprasza na szkolenie warsztatowe WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, które odbędzie się 7 kwietnia w hotelu KORONA w Ciechanowie. Zgłoszenia do końca marca; ze względu na charakter szkolenia, ilość miejsc ograniczona.
- Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński spotka się we wtorek 24 marca z rodzicami uczniów pierwszych klas Gimnazjum nr 4. Celem konsultacji jest omówienie propozycji prezydenta, która dotyczy wprowadzenia pilotażowego programu "e-tornister" - informuje rzecznik Urzędu Miasta Renata Jeziółkowska. - W ramach programu każdy uczeń pierwszej klasy Gimnazjum nr 4 otrzymałby bezpłatnie tablet, w którym dostępne są podręczniki i ćwiczenia oraz encyklopedie
i lektury. Posiadacz urządzenia miałby dostęp do bezpiecznego, bezpłatnego, nielimitowanego Internetu. Mógłby używać tabletu zarówno na lekcjach, jak i w domu.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.