Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

Wypadek drogowy na ul. Mławskiej w rejonie stacji BP z udziałem pieszego. Ruch odbywa się wahadłowo. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia - poinformowała nas właśnie rzeczniczka ciechanowskiej policji sierż. sztab. Jolanta Bym
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie spółka z o.o. informuje, że w związku z koniecznością przyłączenia zmodernizowanego kotła wodnego do instalacji technologicznej w ciepłowni centralnej może wystąpić ograniczenie lub krótkotrwała przerwa w dostawie ciepła powodująca nieznacznie niższą temperaturę ciepłej wody użytkowej, w dniach od 1 września godz. 20. do 6 września godz. 8. O przyczynie powodującej problemy z dostawą ciepłej wody zostali zawiadomieni zarządcy budynków ze stosownym wyprzedzeniem. Za utrudnienia powstałe z tego powodu uprzejmie przepraszamy - PEC Ciechanów.
Dziś (wtorek, 2 września) ciechanowska drogówka przeprowadzi działania "Bezpieczny niechroniony uczestnik ruchu drogowego". Analiza wczorajszej doby w ruchu drogowym to 15 mandatów karnych, 4 dowody rejestracyjne pojazdów, 6 kolizji, 1 wypadek drogowy, kierowanie pojazdem wbrew zakazowi.
W środę wieczorem na drodze Gołymin - Pułtusk w wypadku drogowym zginęła 20-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego. 22-letni kierowca rovera z nieustalonych przyczyn wyjechał z drogi podporządkowanej na drogę główną. Doszło do zderzenia z seatem leon, którym kierował 24-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. W wyniku zderzenia pasażerka rovera, pomimo reanimacji przez załogę karetki pogotowia, poniosła śmierć na miejscu.
W czwartek 27 sierpnia ok. 19.20 na ul. 17. Stycznia w Ciechanowie 40-letni kierowca fabii wyjeżdżając z parkingu i włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście , który jechał drogą dla rowerów. Potrącony 67-latek doznał drobnych obrażeń i potłuczeń ciała. Kierującemu skodą policjanci zatrzymali prawo jazdy. Zostanie przeciwko niemu skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ciechanowie.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.