Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

Na czwartkowym (21 sierpnia) przetargu na sprzedaż ciechanowskich koszar nie zjawił się żaden potencjalny nabywca. Bardzo prawdopodobne, że Agencja Mienia Wojskowego ogłosi kolejny przetarg.
Na 15 tys. zł oszacowano wartość 410 m przewodu telekomunikacyjnego skradzionego w nocy z 18 na 19 sierpnia ze studzienek na ul. Gruduskiej w Ciechanowie. Policja szuka złodziei.
Koleje Mazowieckie informują, że od 1września do 11 października w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK zmieni się rozkład jazdy pociągów m.in. na linii Warszawa – Działdowo. Ruch pociągów na odcinku Gąsocin – Ciechanów prowadzony będzie wahadłowo po jednym czynnym torze. Spowoduje to zmiany w godzinach kursowania niektórych pociągów. Będą obowiązywać dwa rozkłady jazdy w dniach: 1-14 września 2014 i 15 września – 11 października.
Kilkanaście opakowań z podejrzanymi substancjami zarekwirowali pracownicy ciechanowskiego Sanepidu w jednym z tutejszych sklepów. Badania w laboratorium w Warszawie mają wykazać, czy nie są to zakazane tzw. dopalacze. Inspektorzy Sanepidu weszli do sklepu w asyście policji.
W ciechanowskim Domu Parafialnym „Katolik” (ul. ks. Ściegiennego 18) rozpoczął się dzisiaj (poniedziałek, 18 sierpnia) tradycyjny kiermasz używanych podręczników szkolnych organizowany przez Akcję Katolicką parafii farnej. Potrwa do 12 września, w godz. od. 15.30 do 18.30.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.