Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

W Kicinie, gm. Ojrzeń 88-letni mężczyzna spadł z dachu podczas prac remontowych. Niestety – zginął na miejscu. - Wczoraj ok. godz. 14.50 oficer dyżurny ciechanowskiej komendy policji został poinformowany o tym, iż załoga karetki pogotowia udaje się do mężczyzny, który spadł z dachu. Policja prowadzi czynności w tej sprawie – poinformowała sierż. szt. Jolanta Bym – rzecznik prasowy KPP Ciechanów.
60-letni mieszkaniec Ciechanowa potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 50-letnią kobietę. Jak się okazało był pod wpływem alkoholu. Wypadek miał miejsce w miniony piątek ok. 17. w Ciechanowie na ul. Armii Krajowej. Kierowca golfa nie ustąpił pierwszeństwa 50-letniej mieszkance powiatu ciechanowskiego, przechodzącej prawidłowo przez przejście dla pieszych. Na miejscu załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy lekarskiej poszkodowanej. Mężczyzna w chwili zdarzenia miał w organizmie 0,8 promila alkoholu.
Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie zaprasza 5 listopada (środa) na DEBATĘ z kandydatami na PREZYDENTA Ciechanowa.
 Miejsce - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie ul. Narutowicza 9 ; sala nr 25 (parter), Początek - godz. 18.00.
 Udział w Debacie potwierdzili wszyscy kandydaci: Krzysztof Kosiński  - KW PSL, Andrzej Pawłowski - KW PiS, Marcin Stryczyński - KW SLD Lewica Razem, Waldemar Wardziński - KWW Waldemara Wardzińskiego.
Sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 35-letniego mieszkańca Ciechanowa tymczasowy areszt. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy po tym jak zaatakował nożem swoją dziewczynę, raniąc ją po całym ciele. Najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi. Za usiłowanie zabójstwa 35-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności - informuje rzeczniczka ciechanowskiej policji sierż. sztab. Jolanta Bym.
Były dyrektor Katolickiego Radia Płock powrócił z misji w Urugwaju. Jak poinformowała płocka kuria diecezjalna- z dniem 20 października został mianowany wikariuszem parafii pw. św. Anny w Pomiechowie.

Reklama

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

22.03.2012 09:59 / Marek

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Otwarty. Potencjalni pierwszoklasiści i ich rodzice wracali do domów zadowoleni.

W trakcie Dnia otwartego rodzice mogli porozmawiać z dyrektor szkoły Marią Trojanowską, nauczycielami, zwiedzić szkolne klasy. Dla małych gości przygotowano ciekawe doświadczenia, gry i zabawy, a najwięcej oklasków wzbudziły występy artystyczne przygotowane przez uczniów „Szóstki”.

SP nr 6 powołano w 1948 r. W 1960 r. szkoła otrzymała imię Tadeusza Kościuszki. W 1999 r. została przeniesiona z siedziby przy ul. 17. Stycznia do obecnej – przy u. Wiklinowej. Dziś w szkole wiedzę zdobywa ok. 300 uczniów, co jest wielkim atutem tej placówki. Mała ilość dzieci w klasach pozwala m.in. na lepsze objęcie ich opieką.

a

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.