Pobiegli między zamkami

Już po raz czwarty odbył się Bieg Uliczny Pomiędzy Zamkami – Ciechanów – Opinogóra Górna. Na dystansie 10 km najszybszy okazał się Mateusz Kazek ze Szczytna.

Bieg odbył się 1 maja, a zawodnicy wystartowali sprzed Zamku Książąt Mazowieckich. Na mecie w Opinogórze jako pierwszy zameldował się Mateusz Kazek z  Akademickiego Klubu Biegacza Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Pokonał trasę w 34 min. i 36 sek.

Na drugim miejscu uplasował się Paweł Pszczółkowski z AKM Olimp Olsztyn (35,53), a na trzecim gość z Litwy – Petras Pranckunas (36,40).  Najlepszy z ciechanowian Artur Piotrowski z Klubu Biegacza TKKF Promyk zajął piąte miejsce z czasem 37,17.