Znajdziesz nas na: CiechTivi on Facebook

Reklama

Z ostatniej chwili

- Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, w którym śmierć poniósł 49-letni pieszy. Do tragedii doszło w sobotę 13 stycznia ok.19:55 na drodze krajowej nr 60 w Chrzanówku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń: kierowca ciężarówki DAF 30-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, jadąc w kierunku Pomorza, potrącił pieszego, 49-letniego mieszkańca Ciechanowa, który stojąc na poboczu nagle wtargnął na jezdnię. Pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze - informuje
asp. szt. Bożena Kuklak z KPP Ciechanów.
17 stycznia 73. rocznica zamordowania w Ciechanowie przez niemieckich okupantów polskich więźniów. - Przedstawiciele samorządów, administracji państwowej, ciechanowskich instytucji, organizacji kombatanckich, szkół złożą kwiaty pod tablicą na ratuszu, upamiętniającą te tragiczne wydarzenia. Następnie kwiaty zostaną złożone pod tablicą przy ul. Śląskiej - informuje Urząd Miasta.
- Oprócz kwesty w ramach 26. Finału WOŚP odbędzie się szereg wydarzeń artystycznych, sportowych, zorganizowane zostaną atrakcje dla dzieci i dorosłych. Część odbędzie się już w sobotę. W ramach WOŚP zaplanowany jest bieg, parada, pokazy, koncerty, licytacje, turniej szachowy. W Ciechanowie i okolicach kwestować będzie około 420 wolontariuszy - informuje Urząd Miasta.
W czwartek, 11 stycznia, ok 17. na drodze krajowej nr 60 we Władysławowie doszło do potrącenia pieszej. - 69-letni kierowca mercedesa uderzył w przechodzącą przez przejście 35-latkę. Kobieta trafiła do szpitala - relacjonuje rzecznik KPP Ciechanów kom. Jolanta Bym.
8 stycznia o 16.17 do Stanowiska Kierowania PSP wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w Nużewie, gm. Ciechanów. Na teren pożaru zadysponowano dwa zastępy z JRG w Ciechanowie.

- W chwili dojazdu jednostek pożarem objęte było częściowo pomieszczenie na parterze drewnianego budynku mieszkalnego (kuchnia połączona z salonem), palił się pelet przygotowany jako paliwo do kominka, pożar rozprzestrzeniał się na drewniany strop. Mieszkańcy znajdowali się na zewnątrz budynku, nikt nie odniósł obrażeń - relacjonuje rzecznik KP PSP w Ciechanowie mł. bryg. Grzegorz Pawlicki.

Reklama

Złote Gody w Opinogórze

01.09.2017 00:35 / Marek

Osiem małżeństw z gminy Opinogóra Górna otrzymało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane po 50. latach wspólnego życia.

Medale w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze wręczał wójt gminy Opinogóra Górna Piotr Czyżyk. By gratulacje, życzenia, kwiaty, tort i toast szampanem, spacer do „Ławeczki miłości” i… tańce.

 

 

Medale otrzymali (jedno małżeństwo nie przybyło z powodu choroby): Baranowski Kazimierz, Baranowska Maria – Kołaczków;  Cieśliński Jerzy, Cieślińska Jadwiga – Władysławowo; Dąbrowski Higin, Dąbrowska Zofia – Łaguny; Długołęcki Zygmunt, Długołęcka Janina  – Łaguny; Głogowski Kazimierz, Głogowska Barbara – Pajewo Króle; Osik Jan, Osik Halina – Bogucin; Radomski Józef, Radomska Barbara  – Opinogóra Górna; Tomalski Kazimierz, Tomalska Anna – Pomorze.

    Komentarze

    Komentowanie zablokowane.