„Nasze mazowieckie historie”- konkurs dla mieszkańców województwa mazowieckiego

Wykaż się kreatywnością – napisz krótki tekst, zrób zdjęcie lub nagraj materiał filmowy i weź udział w konkursie z nagrodami organizowanym przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie. Wszystkich Mazowszan zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wykazać się znajomością historii Polski i województwa mazowieckiego – Naszej małej Ojczyzny.

Konkurs pod nazwą „Nasze mazowieckie historie” wystartował 15 lipca. -Zadanie konkursowe polega na napisaniu tekstu, wykonaniu fotografii lub nagraniu materiału filmowego ilustrującego ciekawą historię lub wydarzenie, które miało miejsce w latach 1918 – 2019 na terenie województwa mazowieckiego. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców województwa niezależnie od wieku – zarówno dzieci, młodzieży, osób starszych oraz całych rodzin – informuje Mazowiecki Urząd Wojewódzki.

Prace konkursowe prezentowane będą na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

Więcej na: https://www.mazowieckie.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci/38603,Nasze-mazowieckie-historie-konkurs-dla-mieszkancow-wojewodztwa-mazowieckiego.html