Adrianna Biedrzyńska w Saloniku Elizy

29 lutego gościem Saloniku Elizy była polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka Adrianna Biedrzyńska.

Artystka postawiła nie tylko na aktorstwo teatralne i filmowe, ale również na kabaret i estradę. Na przestrzeni lat współpracowała z wieloma znanymi twórcami tekstów i piosenek, by wymienić choćby: Agnieszkę Osiecką, Zenona Laskowika, Zbigniewa Górnego i Jeremiego Przyborę – twórcę Kabaretu Starszych Panów, u boku którego artystka miała zaszczyt występować.

Spotkanie prowadziła Zofia Humięcka. Aktorka opowiadała o swojej pracy zawodowej związanej z filmem i teatrem. Doceniana przez publiczność od wielu lat, ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról, zarówno filmowych jak i teatralnych. W ramach organizowanego spotkania ani Adrianna zaśpiewała kilka swoich utworów. Jest aktorką wszechstronną, pełną pozytywnej energii, obdarzoną silnym charakterystycznym głosem, na który nie można pozostać obojętnym. Wszystkie wykonywane utwory stały na wysokim poziomie sztuki wokalnej i interpretacyjnej, potwierdzając tym samym kunszt artystyczny Adrianny Biedrzyńskiej.

Fot. Michał Krzyżanowski