Andrzej Kaluszkiewicz – „Zaczęło się w Ciechanowie”

Co łączy prezesa Trybunału Konstytucyjnego, kontrowersyjną piosenkarkę, prezydenckiego ministra, szefa wywiadu, znanego językoznawcę, olimpijskiego mistrza? Związki z Ciechanowem, i  co za tym idzie – „obecność” w najnowszej książce Andrzeja Kaluszkiewicza – „Zaczęło się w Ciechanowie”.

Książka ta to kontynuacja publikacji „My z Krasiniaka”. Wywiady  ze znanymi i mniej znanymi, ale wybitnymi ciechanowianami. Ludzie mówią tu przede wszystkim o sobie, o swojej pracy i życiu. Poznajemy również stary Ciechanów, mentalność mieszkańców i szkołę. Większość to absolwenci I LO im. Zygmunta Krasińskiego.
Ich nietuzinkowe losy uwarunkowane były przez wychowanie w rodzinie, ale również ukształtowała ich szkoła, pokazała, a nawet wytyczyła drogę w dalszym życiu. A szkoła była wówczas niezwykła, magiczna, niepowtarzalna.
Wywiad z autorem wkrótce.

Co łączy prezesa Trybunału Konstytucyjnego, kontrowersyjną piosenkarkę, prezydenckiego ministra, szefa wywiadu, znanego językoznawcę, olimpijskiego mistrza? Związki z Ciechanowem, i  co za tym idzie – „obecność” w najnowszej książce Andrzeja Kaluszkiewicza – „Zaczęło się w Ciechanowie”.Książka ta to kontynuacja publikacji „My z Krasiniaka”. Wywiady  ze znanymi i mniej znanymi, ale wybitnymi ciechanowianami. Ludzie mówią tu przede wszystkim o sobie, o swojej pracy i życiu. Poznajemy również stary Ciechanów, mentalność mieszkańców i szkołę. Większość to absolwenci I LO im. Zygmunta Krasińskiego.Ich nietuzinkowe losy uwarunkowane były przez wychowanie w rodzinie, ale również ukształtowała ich szkoła, pokazała, a nawet wytyczyła drogę w dalszym życiu. A szkoła była wówczas niezwykła, magiczna, niepowtarzalna.

Wywiad z autorem wkrótce.