Będą dłużej czekać na chętnych do służby w policji

– Zespół Kadr i Szkolenia w ciechanowskiej policji będzie pełnił dyżur w każdą środę do godz. 18. Czas dyżurowania został wydłużony dla przyszłych kandydatów do służby w Policji, którzy uczą się, studiują bądź pracują – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie.

Komendant Wojewódzki Policji w tym roku zaplanował przyjąć 260 nowych funkcjonariuszy. Pozostały jeszcze tylko dwa terminy przyjęć: 7 listopada i 24 grudnia.

W związku z trwającą rekrutacją Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie postanowiła ogłosić każdą środę tygodnia dniem otwartym dla wszystkich zainteresowanych służbą w Policji. Od godz. 8. do godz. 18. w Zespole Kadr i Szkolenia będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące procedury rekrutacji, wymagań, dokumentów jakie należy złożyć oraz dotyczące pracy w Policji. Czas dyżurowania został wydłużony o dwie godziny dla tych, którzy uczą się, studiują bądź pracują.

W chwili obecnej w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie jest 6 wakatów, które czekają na przyszłych funkcjonariuszy Policji. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do Zespołu Kadr i Szkolenia w głównym budynku Jednostki Policji pok. nr A108.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ MOŻNA ZNALEŹĆ na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl)