Bezmyślnie zakorkowali miasto

60
129 woj. mazowieckie
DK 60 m. Ciechanów
150,8 km na odc. 0,1 km
2014.12.11 10:00 Remont wiaduktu    2014.12.11 14:30 Dodatkowe<br /><br /><br /><br /><br />
informacje

 

Kierowcy klęli dziś (czwartek, 11 grudnia) ile wlezie tkwiąc w godzinnych korkach podczas próby przejazdu przez wiadukt w ul. Płockiej w Ciechanowie. A wszystko przez “awaryjną naprawa nawierzchni wiaduktu w m. Ciechanów” – na odcinku 1oo m. – jak łaskawie raczyła podać Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na swej stronie internetowej.

– Kto przy zdrowych zmysłach zleca taką naprawę w godzinach szczytu? – cytujemy jeden z najłagodniejszych komentarzy rozwścieczonych kierowców.

– Dziś GDDKiA przystąpiła do remontu wiaduktu na drodze krajowej nr 60, bez wcześniejszego poinformowania Urzędu Miasta Ciechanów oraz bez jakichkolwiek konsultacji w tej sprawie. Podjęcie prac w godzinach szczytu spowodowało gigantyczne utrudnienia w mieście. W związku z tym skierowałem wystąpienie do zarządcy drogi krajowej o zaprzestanie stosowania tego typu praktyk w przyszłości. Nie pozwolę na nieodpowiedzialne działania podmiotów i ludzi, które wprowadzają chaos w mieście! – oznajmił na swym profilu na Facebook’u prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.