Biblioteka nagradza przedszkolaków za świąteczne kartki

W Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie podsumowano Powiatowy Konkurs Plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową.

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym, wzięło w nim udział 11 instytucji, nadesłano 49 kartek świątecznych. Wybór był bardzo trudny, kartki są piękne. Jury nagrodziło 11 młodych artystów.

Laureatami nagród równorzędnych  zostały: Hanna Kurowska, Gabriela Majewska, Julia Wilczewska, Alicja Sarnowska, Łucja Jasińska, Anna Kownacka, Maria Dźwig, Maurycy Chruściel, Mateusz Giszczak, Filip Kowalski i Kajetan Ruszczyński.

Przy choince i dźwiękach świątecznych piosenek młodzi artyści w miłej i radosnej atmosferze odebrali nagrody z rąk dyrektor Biblioteki Wiesławy Tybuchowskiej. Nagrody ufundowała PBP. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a kartki zostały wyeksponowane na wystawie w holu Wypożyczalni Głównej. Dla wszystkich przygotowany był słodki poczęstunek. Dzieciom, rodzicom i nauczycielom dziękujemy i zapraszamy do udziału w imprezach organizowanych przez naszą Bibliotekę.

PBP w Ciechanowie