Pójść za Jezusem
W piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywały się przede wszystkim w kościołach, ale także na ulicach miast, czy tak jak w Opinogórze – parkowymi alejkami Muzeum Romantyzmu. Opinogórską modlitwę poprowadził proboszcz – ks. kanonik Jarosław Arbat. [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=K7bFXUInA_g[/embedyt]Czytaj więcej →





