Centrum handlowe we Władysławowie po przebudowie z nowymi sklepami

Centrum handlowe MMG Ciechanów we Władysławowie (gm. Opinogóra Górna) zakończyło przebudowę. Na klientów czekają nowe sklepy, w tym market niespożywczy ACTION, Rossman, salon optyczny Vision, powiększony KIK, a wkrótce również Pepco. Na czwartek, piątek i sobotę zaplanowano specjalne atrakcje dla klientów.

-Najpopularniejsze centrum handlowe w Ciechanowie zostało przebudowane i gruntownie zmodernizowane, by poprawić komfort zakupów i wprowadzić nowe sklepy popularnych marek – mówi Damian Czernik, dyrektor centrum. Prace remontowe objęły niemal cały obiekt– od elewacji, przez instalacje wewnętrzne, po pasaże handlowe. Przygotowano też lokale dla nowych najemców. -Teraz zapraszamy klientów i życzymy im udanych zakupów, bo obecny zestaw sklepów gwarantuje, że każdy ma szansę wrócić do domu w pełni usatysfakcjonowany – zapewnia Damian Czernik.

-Ciechanów to miasto z dużym potencjałem, którego mieszkańcy chętnie odwiedzają i doceniają atrakcyjne miejsca zakupów. MMG Ciechanów to centrum, które ulepszamy właśnie dla nich. Wierzę, że przeprowadzona modernizacja i nowe sklepy spotkają się z ich pozytywnym przyjęciem – mówi Anna Polak, szefowa działu najmu MMG, firmy zarządzającej obiektem.