Turniej rozegrano w hali sportowej w Sońsku z okazji 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a wystąpiło w nim 14 drużyn.


– Cel tegorocznej edycji i zbiórki WOŚP to: ,,Diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów”. Pomagać każdy może, jednak nie każdy musi. Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w tegorocznym turnieju, dziękuję za wspaniałą organizację: Karolina Czarnomska , Ewa Maruszewska , Dorota Nasierowska , OSP Sońsk, Rafał Damięcki, Bartek Zdrojewski, wolontariuszom i wolontariuszkom za pomoc i koordynację działań – skomentował w mediach społecznościowych wójt gminy Sońsk, Jarosław Muchowski.
- miejsce: SC Poświętne, 2: Ruchome Słupki, 3: Olimp Oldboy, 4: MW Gąsocin.

red
Fot. FB/Jarosław Muchowski


