Ciechanowska SP nr 4 znów najlepsza w choinkowym konkursie Cedrobu

Ciechanowska SP nr 4  po raz drugi zwyciężyła w konkursie „Choinka w szkole” zorganizowanym przez ciechanowski Cedrob. Do udziału w konkursie na najładniej udekorowane świąteczne drzewko zaproszono szkoły podstawowe i domy dziecka z Ciechanowa, Mławy, Przasnysza, Makowa Mazowieckiego, Pułtuska, Płońska, Działdowa i Lidzbarka Welskiego. A prezes firmy Andrzej Goździkowski zapowiada wspieranie zdolnych uczniów poprzez „Pilotażowy Program Stypendialny „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież

Najlepsi otrzymają nagrody: 3, 2  i 1 tys. zł – będą dwa trzecie miejsca. Ich uroczyste wręczenie odbędzie się 16 grudnia w SP nr 4. A my przypominamy finał ubiegłorocznego konkursu, w którym również zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 z Ciechanowa.

 [yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=CTg12BSQ86E’]

„Choinka w szkole” to już kolejna świąteczna inicjatywa ciechanowskiej firmy skierowana do szkół podstawowych i domów dziecka z okolic Ciechanowa. „Konkursy dla uczniów pobliskich placówek stały się już tradycją firmy. Cieszymy się, że możemy zaangażować się w działania na rzecz regionu. Poprzedni konkurs na najładniejszą palmę spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem szkół” – tłumaczy Andrzej Goździkowski, prezes Zarządu Cedrob S.A. „W przyszłości planujemy również wesprzeć najzdolniejszych uczniów z Regionu i powołać Pilotażowy Program Stypendialny „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież” – dodaje prezes.

 

W tym roku ponownie zwycięskie drzewko ozdobili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. 21 Warszawskiego Pułku Piechoty “Dzieci Warszawy” w Ciechanowie. Drugie miejsce zajęli podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ciechanowie. Trzecią nagrodę zdobyli ex aequo: Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego w Przasnyszu oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka w Mławie. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne od firmy Cedrob.

W konkursie „Choinka w szkole” wzięło udział 12 szkół podstawowych i domów dziecka z regionu Ciechanowa, Mławy, Przasnysza oraz Pułtuska. Zadaniem dzieci było przyozdobienie drzewek bożonarodzeniowych według własnego pomysłu. Placówki, biorące udział w tegorocznej edycji konkursu, otrzymały od Cedrob S.A. żywe choinki w donicach. Dodatkowo wszyscy uczestnicy dostali komplet bombek Gobarto, które zostały wykorzystane w dekorowaniu. Pozostałe ozdoby dzieci wykonały własnoręcznie.

Przedstawiciele placówek szkolnych i opiekuńczych przesłali zdjęcia udekorowanych drzewek do firmy Cedrob. Wszystkie startujące w konkursie choinki zostały piękne i starannie wykonane. Zadanie, przed którym stanęło jury konkursowe było niezmiernie trudne, ponieważ nagrodzone mogły zostać tylko trzy placówki. „Cieszymy się, że zaproszone szkoły oraz domy dziecka tak licznie wzięły udział w kolejnej edycji organizowanego przez nas konkursu. Wszystkie placówki zaskoczyły nas dużą kreatywnością i oryginalnością, a startujące w konkursie choinki były piękne i starannie wykonane – mówi Anna Wiśniewska, Kierownik Działu Marketingu Cedrob S.A. – Gratulujemy wszystkim uczniom i pedagogom zaangażowanym w dekorowanie drzewek.”

Finał konkursu „Choinka w szkole” odbędzie się 16 grudnia podczas uroczystej gali w jednej ze szkół. Nagrody – vouchery w wysokości 3 000, 2 000 i 1 000 zł – wręczy osobiście Włodzimierz Bartkowski, Wiceprezes Cedrob S.A. Zwycięskie placówki przygotują programy artystyczne, które zostaną zaprezentowane podczas gali. Zarząd firmy Cedrob ma nadzieję, że zdobyte nagrody przyniosą radość zarówno dzieciom, jak i gronu pedagogicznemu.