Ciało mężczyzny znalezione na stacji kolejowej

W ostatni piątek (20 marca) ok. godz. 12.15 do dyżurnego ciechanowskiej Komendy Powiatowej Policji wpłynęło zgłoszenie, że na stacji kolejowej Ciechanów Przemysłowy znaleziono mężczyznę bez oznak życia.

– Na miejsce skierowane zostały służby ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 56-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Nie stwierdzono udziału osób trzecich w zdarzeniu. Prokurator odstąpił od dalszych czynności w tej sprawie – informuje asp. Magda Sakowska,
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

red