Ciało mężczyzny znalezione w przepuście wodnym pod drogą krajową

– Tragedia pod Ostrołęką. W miejscowości Olszewo-Borki przy ulicy Warszawskiej dokonano wstrząsającego odkrycia. W przepuście wodnym znaleziono ludzkie zwłoki. Na miejscu trwają intensywne czynności służb – podał portal eostroleka.pl

Ulicą Warszawską biegnie droga krajowa nr 61. – Na miejsce natychmiast skierowano patrole policji. Ze względu na lokalizację zwłok, konieczne było także wsparcie straży pożarnej. Strażacy, wykorzystując specjalistyczny sprzęt, pomogli wydostać ciało denata z przepustu, umożliwiając tym samym dalszą pracę śledczym – czytamy na portalu. – Potwierdzam, że w miejscowości Olszewo-Borki znaleziono ciało mężczyzny. Obecnie pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności wyjaśniające. Priorytetem jest teraz ustalenie tożsamości osoby zmarłej oraz dokładnych okoliczności, w jakich doszło do zgonu – poinformował portal eostroleka.pl nadkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Więcej na: Olszewo-Borki: Znaleziono zwłoki w przepuście wodnym. Policja bada sprawę

red