Ciechanów chce sprzedać kolejne działki

Ciechanowski Urząd Miasta wystawił na sprzedaż 13 kolejnych działek. – Grunty o powierzchni od 0,0742 ha do 0,2187 ha mają przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną oraz jednorodzinną z funkcją usługową. Przetarg odbędzie się w lutym. W ubiegłym roku w ramach akcji „Wybuduj się w Ciechanowie” sprzedano 13 działek. Miasto podkreśla, że zakup działki to także dobra lokata kapitału – informuje rzeczniczka ciechanowskiego Ratusza Paulina Rybczyńska.

Ustne przetargi ustne nieograniczone, na których wystawionych zostanie 13 działek na Podzamczu, Krubinie i Gostkowie odbędą się w lutym.

Wszystkie przetargi odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ciechanów przy ul. Wodnej 1. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta http://bip.umciechanow.pl/informacje_urzedu/nieruchomosci_na_sprzedaz/Prezydent-Miasta-Ciechanow-oglasza-przetargi-na-sprzedaz-nieruchomosci-gruntowych-stanowiacych-wlasnosc-Gminy-Miejskiej-Ciechanow/idn:466.html.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – ul. Wodna 1 pok.306, tel.: 23 674 92 00 w. 224 , e-mail: j.legowska@umciechanow.pl.

Red

Fot. UM Ciechanów