Ciechanów. Uwaga na fałszywych aadministratorów”

Po Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji teraz kolejna ciechanowska spółka – Towarzystwo Budownictwa Mieszkaniowego ostrzega przed oszustami, którzy mogą podawać się za jej pracowników.

– W związku z pojawiającymi się sygnałami o coraz częstszych kradzieżach „na administratora” i „odczyt wodomierzy” informujemy, że o wizytach pracowników mieszkańcy powiadamiani są wcześniej w formie ogłoszeń zamieszczonych na klatkach schodowych bądź telefonicznie. Pracownicy TBS posiadają imienne identyfikatory ze zdjęciem. W przypadku wątpliwości potwierdzenie, że dana osoba jest pracownikiem TBS można uzyskać w biurze administracji pod nr tel. 23 672 52 76 lub 23 672 59 80. Wszystkie podejrzenia prosimy zgłaszać na Policję – komunikat tej treści pojawił się w blokach komunalnych zarządzanych przez TBS.

Niedawno ciechanowski Urząd Miasta ostrzegał przed oszustami udającymi pracowników Wodociągów. Dwie starsze, samotnie mieszkające kobiety straciły kilka tys. zł. https://www.ciechtivi.pl/dwie-starsze-kobiety-okradzione-przez-oszustow-podajacych-sie-za-pracownikow-ciechanowskich-wodociagow/ https://www.ciechtivi.pl/nie-daj-sie-oszukac-falszywemu-pracownikowi-ciechanowskich-wodociagow/

red

Fot. Adrian Bieszczak