Ciechanów. W czwartek zmiana organizacji ruchu przy “Klasztorku”

W czwartek odbędzie się pogrzeb ks. infułata Ludomira Kokosińskiego, wieloletniego proboszcza ciechanowskiej parafii pw. św. Tekli, kapelana policji i “Solidarności”. Ciechanowska Policja informuje o związanych z tym wydarzeniem utrudnieniach.

– 27 lutego w godzinach 10:30 – 14:00 z ruchu drogowego wyłączone zostaną odcinki ulic na terenie miasta Ciechanów: Orylska od strony Mostu 3. Maja, Augustiańska, Płońska od skrzyżowania ulicy Armii Krajowej z ulicą Mleczarską w kierunku ulicy 11. Pułku Ułanów Legionowych, 11. Pułku Ułanów Legionowych od skrzyżowania z ulicą 11. Listopada w kierunku ulicy Płońskiej. Chwilowo może być również wstrzymany ruch na drogach przyległych w związku z uroczystością  pogrzebową Księdza Infułata Ludomira Kokosińskiego – informuje podkom. Ewa Brzezińska z KPP Ciechanów. – Policjanci w newralgicznych punktach będą kierować ruchem i wskażą objazdy. Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Uroczystości pogrzebowe, którym przewodniczył będzie biskup pomocniczy diecezji płockiej Mirosław Milewski, rozpoczną się o 11.