Ciechanowianie mają więcej miejsc do leżakowania

6 ławkoleżaków w nowym parku na Jeziorku i 14 leżaków na zielonym dachu na budynku Parku Nauki Torus wzbogaciło miejską przestrzeń. Mogą z nich już korzystać mieszkańcy – informuje rzeczniczka Urzędu Miasta Paulina Rybczyńska. 


2 wielkogabarytowe leżaki oraz 12 zwykłych składanych umieszczono na zielonym dachu Parku Nauki Torus. W samym obiekcie od 20 maja ponownie można zwiedzać zarówno wystawę stałą, jak i nowe eksponaty w ramach wystawy „The Sound of Science”. – Zmieniły się godziny otwarcia Parku, który teraz czynny jest od wrotku do niedzieli w godzinach 10.00 – 18.00. W budynku otwarta jest już kawiarnia Cafe Pitagoras – informuje Paulina Rybczyńska.

Miejsca do wypoczynku zamontowano też w parku Jeziorko. Pojawiło się tam 6 ławkoleżaków. Nowy park został stworzony w ubiegłym roku na terenie między ul. Armii Krajowej a Harcerską. – To doskonałe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu i zabawy – zamontowano tam już blisko 50 ławek, a alejki służą także do jazdy na hulajnogach i rolkach. W ubiegłym miesiącu pojawiły się tam także domki dla owadów. Wkrótce ruszą kolejne nasadzenia – zapowiada rzeczniczka ciechanowskiego Ratusza.

Fot. UM Ciechanów.pl