Ciechanowski Most 3. Maja – pierwsze re

Po uszkodzeniu ciechanowskiego Mostu 3.Maja Urząd Miasta opublikował dzisiaj (11 maja) relację dotyczącą reakcji na to zdarzenie.

„Publikujemy przebieg zdarzeń z 6 maja związanych ze zgłoszeniem uszkodzenia konstrukcji Mostu 3 Maja. O godz. 7.26 aspirant sztabowy Grzegorz Koziatek z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie przekazał telefonicznie informację do kierownik Referatu Inżynierii Miejskiej Urzędu Miasta Ciechanów Anny Mirzejewskiej o zapadnięciu jezdni na Moście 3 Maja. Po otrzymaniu zgłoszenia powiadomiono przedstawiciela firmy odpowiadającej za bieżące utrzymanie dróg, który na miejscu pojawił się o godz. 7.35. O godz. 7.40 przybyła kierownik Anna Mirzejewska. O 7.50 na miejsce przyjechała zastępca prezydenta Miasta Ciechanów Iwona Kowalczuk. Od godz. 7.45 na miejscu była obecna policja (młodszy aspirant Jacek Kawecki), następnie o godz. 8.20 pojawiły się dwa patrole Straży Miejskiej. Zabezpieczono teren zdarzenia. Podjęto decyzję o wstrzymaniu ruchu. Policja ok. godz. 8.30 odjechała z uwagi na konieczność podjęcia innej interwencji. Dalsze prace w sprawie prowadził zwołany w pilnym trybie w ratuszu Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego”.

Przypominamy: most jest zamknięty dla ruchu kołowego, częściowo dopuszczony jest ruch pieszy.

O sprawie więcej tutaj: https://www.ciechtivi.pl/pod-koniec-maja-powinnismy-poznac-przyblizony-termin-otwarcia-dla-ruchu-pojazdow-mostu-3-maja-w-ciechanowie/