Cliver nominowany w plebiscycie TV Disco

Ciechanowski zespół Cliver nominowany w tegorocznym plebiscycie telewizji TV.DISCO – NAGRODY TV.DISCO. – Widzowie stacji już po raz drugi wybiorą najlepszych polskich wykonawców dance i disco polo – informuje Aleksandra Głuchowska z 4fun Media. –  Na zespół Cliver można głosować do końca lutego. Rozdanie nagród odbędzie się 8 marca w warszawskim klubie Mirage.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=wqpkLkhLZyA’]

Stacja TV.DISCO już po raz drugi postanowiła weprzeć polski rynek muzyki tanecznej. NAGRODY TV.DISCO to jedyny w Polsce plebiscyt, w którym o statuetki walczą wykonawcy rodzimej muzyki dance i disco polo. W tym roku kapituła TV.DISCO przydzieliła nominacje polskim artystom w pięciu kategoriach: Przebój Roku, Teledysk Roku, Wykonawca Roku, Najlepiej Ubrany Artysta Roku oraz Nagroda Publiczności.

Wśród tegorocznych nominowanych znalazł się zespół Cliver. Ciechanowska formacja ma szansę na zwycięstwo w kategorii Wykonawca Roku. Przypomnijmy, że zespół ma już na koncie jedną NAGRODĘ TV.DISCO. W zeszłym roku Cliver odebrał statuetkę w kategorii Przebój Roku za piosenkę „Moje ciało oszalało”.

O tym, do kogo powędrują NAGRODY TV.DISCO 2012 zadecydują widzowie stacji. Na swoich faworytów będzie można głosować do końca lutego wysyłając sms na numer 7112. Szczegółowe informacje na temat nominacji oraz zasad głosowania można znaleźć na stronie http://www.tvdisco.pl/nagrody-tv-disco-2012.html.

Poza statuetką nagrodzeni wykonawcy otrzymają także nagrodę pieniężną na realizację wideoklipu do kolejnego przeboju, który będzie emitowany na antenie TV.DISCO.

Laureatów NAGRÓD TV.DISCO 2012 poznamy podczas gali, która odbędzie się 8 marca w warszawskim klubie Mirage. Na scenie klubu pojawią się największe gwiazdy dance i disco polo oraz gość specjalny.

Aleksandra Głuchowska, 4fun Media