Coraz więcej zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. W Grudusku ranne zostały dwie osoby

Do wypadku doszło wczoraj (czwartek, 29 lipca) w Grudusku. Brali w nim udział motocyklista i rowerzysta, Ciechanowska policja apeluje o ostrożność na drodze.

– Do zdarzenia doszło około 18.45 na ul. Ciechanowskiej w Grudusku. Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, 14-letni rowerzysta jechał chodnikiem, następnie zjechał na jezdnię wprost pod nadjeżdżający motocykl kawasaki, którym podróżował 23-letni mężczyzna. W wyniku tego zdarzenia obydwaj kierujący z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Motocyklistę zabrało lotnicze pogotowie ratunkowe natomiast 14-letni rowerzysta został zabrany przez karetkę pogotowia. Ciechanowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia – informuje oficer prasowy KPP Ciechanów kom. Jolanta Bym.

Zdarzenie drogowe z udziałem kierującego jednośladem, to najczęściej poważne w skutkach wypadki. Jeden błąd może doprowadzić do tragedii. Ciechanowska Policja apeluje o ostrożność  i przypomina – nie jesteśmy na drodze sami. 

red