Do trzech lat więzienia za posiadanie narkotyków

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 45-letniego ciechanowianina, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna zwrócił ich uwagę dziwnym zachowaniem na widok policyjnego radiowozu. Teraz grozi mu do trzech lat więzienia.

Zatrzymanie miało miejsce w miniony. Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ciechanowskiej policji  w trakcie wieczornego patrolu zauważyli w rejonie parku im. Jarosława Dąbrowskiego nerwowo zachowującego się mężczyznę, który na widok jadącego radiowozu odwrócił się i próbował coś ukryć w saszetce zawieszonej na biodrach.

– Takie zachowanie przykuło uwagę mundurowych, którzy postanowili sprawdzić co mężczyzna ma na sumieniu. W trakcie legitymowania funkcjonariusze znaleźli dwa foliowe woreczki z zawartością białego proszku. 45-letni ciechanowianin został zatrzymany a znaleziona substancja okazała się być amfetaminą – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie mł. asp. Magda Zarembska. – Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

red