Drobiarze walczyli na boisku

Atmosfera niedawnego Euro 2012 udzieliła się także drobiarzom. 8:3 wygrali piłkarze z ciechanowskiego Cedrobu w meczu z Cedrobem Niepołomice. Spotkanie rozegrano na stadionie w Niepołomicach k. Krakowa.

Zwycięski zespół z Ciechanowa

Drużyna CEDROB Ciechanów powstała w 2009 r. Jej kapitanem jest Peter Benko – od dzieciństwa związany profesjonalnie z piłką nożną, a z Cedrob-em już od kilku lat jako pracownik działu handlu zagranicznego. Jest to drużyna z doświadczeniem i sukcesami na swoim koncie. W 2011 roku ciechanowski zespół zajął I miejsce w rozgrywkach „Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Orlika Ciechanów 2011”, która odbywała się pod patronatem Prezydenta Miasta.
W wydarzeniu, obok Zarządu spółki, pracowników, ich rodzin i przyjaciół oraz wiernych fanów, udział wziął także legendarny napastnik Wisły Kraków Kazimierz Kmiecik, który zagrzewał piłkarzy do walki. Dodatkową atrakcją dla uczestników meczu był konkurs na hasło zagrzewające drużyny Cedrob-u. I miejsce oraz rower górski wygrała Liliana Chudziak z hasłem: „Cieszą się kurczaki, cieszy firma cała, że drużyna Cedrob-u, dzisiaj już wygrała.Cieszy się prezes, cieszy się prezeska, że drużyna Cedrob-u, dzisiaj jest królewska”.

a