Druhowie i druhny z OSP KSRG Pawłowo świętować będą stulecie jednostki

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie, gm. Regimin, serdecznie zaprasza mieszkańców oraz gości do udziału w obchodach jubileuszu 100-lecia działalności OSP KSRG Pawłowo, które odbędą się 23 maja (sobota).

– To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania, podziękowania druhnom i druhom za wieloletnią służbę oraz pielęgnowania strażackich tradycji, które od pokoleń stanowią ważną część lokalnej społeczności – komentują strażacy z Pawłowa. – Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i sympatyków pożarnictwa do wspólnego uczestnictwa w tym wyjątkowym jubileuszu.

red

Fot. ciechtivi.pl/Rok 2023 – przekazanie wozu bojowego dla OSP KSRG Pawłowo