Dwieście lat dla pana Henryka!

We wtorek (28 lutego) setną rocznicę urodzin obchodził Henryk Wesołowski z Bądkowa, w gminie Sońsk. Sędziwy Jubilat otrzymał z tej okazji bardzo wiele życzeń.

Życzenia złożyła m.in. Anna Żebrowska, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, która wręczyła pani Henrykowi list gratulacyjny oraz kwiaty od wojewody mazowieckiego Konstantego Radziwiłła w imieniu premiera RP Mateusza Morawieckiego. – Sto lat to piękny wiek, skarbnica wielu zmagań i doświadczeń, źródło szczególnej mądrości – komentowała.

Z takiej okazji nie mogło zabraknąć życzeń od wójta gminy Sońsk Jarosława Muchowskiego. – To kolejny piękny Jubileusz w naszej gminie. Od początku XXI w. pan Henryk jest jedynym i najstarszym mężczyzną w Gminie Sońsk, który osiągnął tak piękny wiek – skomentował wójt. -Doskonała kondycja pozwala panu Henrykowi, nawet na jazdę rowerem, co bardzo lubi. Szanowny Jubilacie, raz jeszcze składamy Ci najlepsze życzenia zdrowia, radości, uśmiechu oraz wielu dobrych i radosnych dni. Życzymy dwustu lat.

Życzenia Jubilatowi składa Anna Żebrowska, obok wójt Jarosław Muchowski

Życzenia panu Henrykowi złożyli także przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Red

Fot. FB Anna Żebrowska, FB Jarosław Muchowski