Dyrektor wyprzedza prezydenta

Sensacja w plebiscycie Polska The Times na „Osobowość Roku 2019”. W powiecie ciechanowskim, w kategorii |Polityka, samorządność i społeczność lokalna” popularny i aktywny prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński zajmuje, jak na razie, dopiero trzecie miejsce.

W kategorii tej prowadzi podwładna prezydenta, dyrektor Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej „Studio” Jolanta Grudzińska. Do dzisiaj (9 stycznia) ma na swym koncie 25 głosów, a zajmujący trzecią lokatą prezydent Kosiński – tylko 2. Prezydenta wyprzedza jeszcze ciechanowska poetka i społeczniczka Janina Janakakos-Szymańska – 17 głosów.

-Głosami mieszkańców województwa mazowieckiego, osobno w miastach i powiatach, a także w skali regionu, zostaną przyznane tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. W ramach wielkiego ogólnopolskiego plebiscytu laureaci z Mazowsza wezmą udział w finale uzyskując szanse na zdobycie tytułów OSOBOWOŚĆ ROKU POLSKI 2019 – czytamy na stronie polskatimes.pl – Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się we wtorek, 7 stycznia i będzie trwało do środy, 12 lutego 2020 roku. do godziny 21:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w piątek, 14 lutego i potrwa do środy, 26 lutego. Dwa dni później, w piątek, 28 lutego rozpocznie się ogólnopolskich finał. Jego zwycięzców poznamy w środę, 11 marca.

Więcej tutaj: https://polskatimes.pl/zobacz-kto-zostal-nominowany-do-tytulu-osobowosc-roku-2019-glosowanie-rozpoczete-mozesz-jeszcze-zglosic-propozycje-nominacji/ar/c15-14640781