Dzień Dziecka. Życzenia od władz gminy Regimin

– Z okazji Dnia Dziecka składamy Wam najserdeczniejsze życzenia – wielu powodów do uśmiechu, radości każdego dnia
oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Niech Wasze dzieciństwo będzie pełne szczęścia, przyjaźni, beztroskiej zabawy i niezapomnianych przygód – napisali w mediach społecznościowych Jacek Olszewski, Przewodniczący Rady Gminy Regimin i Mariola Kołakowska, Wójt Gminy Regimin.

– Życzymy Wam odwagi w odkrywaniu świata, wiary we własne możliwości oraz wielu sukcesów w rozwijaniu swoich talentów i pasji. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe inspiracje, mnóstwo pozytywnej energii i poczucie, że jesteście ważni, kochani i doceniani – życzyli najmłodszym regimińscy samorządowcy.

red