Gangster będzie uczył w Ciechanowie!

Spokojnie, spokojnie – to tylko gangster serialowy – Dariusz Kowalski, który w popularnym serialu “Plebania” gra “czarny charakter” – Janusza Tracza. W Ciechanowie będzie współprowadzącym warsztaty aktorskie, które inicjują duszpasterze młodzieży: księża Maciej Szostak i Krzysztof Ruciński. Drugą współprowadzącą będzie Agata Piotrowska-Mastalerz (“Popiełuszko – wolność jest w nas”).

Spotkania będą się odbywać  w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Pierwsze – 19 listopada.

Duszpasterze młodzieży w Ciechanowie zapraszają młodzież licealną i studencką na cykl warsztatów, który będą odbywać się co kwartał.

Pierwsze warsztaty dla tych, którzy odnajdują w sobie ducha aktorskiego. Spotkanie odbędzie się 19 listopada, w sobotę, w godz. 10.-17. w gmachu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie.

 Warsztaty poprowadzą profesjonaliści: Dariusz Kowalski – aktor m. in. serialu „Plebania” i Agata Piotrowska-Mastalerz- aktorka, m. in. w filmie „Popiełuszko –wolność jest w nas”.

 Osoby zainteresowane mogą zgłosić się do Ks. Krzysztofa Rucińskiego i ks. Macieja Szostaka na e-maila: szostmac@wp.pl i ks.krysztof.rucinski@gmail.com Koszt udziału w warsztatach wynosi 30 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba uczestników ograniczona. Zapraszamy.