„Gdy muzyka była sztuką… romantyzm, romans, dwudziestolecie”

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza 14 lipca na godz. 15. do muzealnej Oranżerii na wyjątkowy Koncert nr 632 pt. „Gdy muzyka była sztuką… romantyzm, romans, dwudziestolecie”.

W piękne czasy za pomocą muzyki przeniosą nas Artyści Wędrownego Teatru Muzycznego: Barbara Gutaj- Monowid – sopran, Maciej Klociński – tenor, Mariusz Kielan – skrzypce oraz Dawid Ludkiewicz – fortepian.

Bilety dostępne od 1 lipca na stronie http://www.muzeumromantyzmu.pl oraz w muzealnym sklepiku.

Opinogórscy muzealnicy przypominają, że z inicjatywy Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowany jest program pn.: „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”. W jego ramach osoby niepełnosprawne i towarzyszący im opiekunowie będą mogli skorzystać z oferty Muzeum kupując bilet za preferencyjną cenę, tj. 1 zł za bilet dla osoby z niepełnosprawnościami i 1 zł za bilet dla towarzyszącego jej jednego opiekuna. Szczegóły: https://muzeumromantyzmu.pl/wsparcie-osob-z-niepelnosprawnosciami-na-mazowszu/      

Po Koncercie zapraszamy na Galerię Jednego Obiektu do Dworu Krasińskich – tym razem zostanie zaprezentowane marmurowe popiersie gen. Stanisława Dunin-Wąsowicza, dłuta Adamo Tadoliniego.

red

Fot. Muzeum Romantyzmu w Opinogórze