Głosujmy na Alę Szemplińską!

W Pułtusku organizowany jest Festiwal im. Krzysztofa Klenczona. Do konkursu mogli zgłaszać się wszyscy dla których muzyka Klenczona, członka Czerwonych Gitar jest im bliska. Jury Festiwalu zakwalifikowało do drugiego etapu 12 wykonawców, którzy będą walczyć o udział w koncercie galowym. Wśród nich jest ciechanowianka, 11-letnia Alicja Szemplińska – najmłodsza uczestniczka konkursu.


22 czerwca w koncercie konkursowym zagrają wszyscy uczestnicy, wieczorem w koncercie galowym usłyszeć będzie można zwycięzców, których wybierze Jury Festiwalu. Zgodnie z regulaminem konkursu, w koncercie galowym weźmie również udział uczestnik, który otrzymaj najwyższą liczbę głosów w głosowaniu internautów. Już dziś możesz oddać głos na Alicję z Ciechanowa pomagając jej tym samym wystąpić na koncercie galowym. Link do głosowania znajduje się TUTAJ –  http://www.pultuskfestiwal.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35:zagosuj&Itemid=102 Na tej stronie możesz również posłuchać uczestników Festiwalu.

* więcej o Alicji i o Festiwalu w:

Alicja Szemplińska jest uczennicą czwartej klasy Szkoły Podstawowej nr 5 w Ciechanowie, jest również uczennicą trzeciej klasy w Państwowej Szkoły Muzycznej w Ciechanowie w klasie fortepianu. Alicja śpiewa od piątego  roku życia i występ na pułtuskim festiwalu będzie dla niej dużym przeżyciem. Dzięki twojemu głosowi, może wystąpić również w koncercie galowym. Aby zagłosować wystarczy kliknąć, bez logowania czy podawania swoich danych. Link do głosowania znajduje się TUTAJ –http://www.pultuskfestiwal.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35:zagosuj&Itemid=102 Na tej stronie możesz również posłuchać uczestników Festiwalu.

W PUŁTUSK FESTIWAL wezmą udział: zespół „AD’ASTRA” z Wilna (Litwa), zespół „BLUE JEANS” z Wrocławia, RAFAŁ CHMIELEWSKI z Pułtuska, MAGDALENA CHOŁUJ z Morawicy, TOMASZ DORNIAK z Żukowa k. Gdańska, ŁUKASZ GOCŁAWSKI  z Trzcianki, zespół „OF COURSE” z Pułtuska, IRYNA SHARA (Ukraina), ALICJA SZEMPLIŃSKA z Ciechanowa,WOJCIECH WŁADEK z Zamościa, ALEKSANDRA WYLĘŻEK z Warszawy, zespół „ZIRNYCIA” z Winnicy (Ukraina).

PROGRAM FINAŁU PIERWSZEJ EDYCJI PUŁTUSK FESTIWAL:

20-21 czerwca 2013 r.

• warsztaty muzyczne dla uczestników Festiwalu (Dom Polonii)

21 czerwca 2013 r. – piątek

• 18:00 – msza św. w intencji Krzysztofa Klenczona (Bazylika)

• 19:00 – uroczyste rozpoczęcie festiwalu (Dom Polonii):

– wernisaż wystawy „Polska – Ameryka – Krzysztof” (Dolny Krużganek)

– projekcja  filmu dokumentalnego ,,Zagubiona Dusza” w reżyserii Kazimierza Bihuna (Sala Koncertowa)

– jam session uczestników i wykładowców warsztatów muzycznych (Amfiteatr)

• 23:00 – spektakl muzyczny „Klenczon – Poemat Rockowy” (Amfiteatr)

22 czerwca 2013 r. – sobota

• 10:00 – przesłuchania wokalno-instrumentalne uczestników II etapu Konkursu (scena główna – Rynek)

• 18:00 – KONCERT GALOWY z udziałem laureatów Festiwalu oraz zaproszonych gwiazd – zespołów ŻUKI (godz. 19.30) oraz CZERWONE GITARY (godz. 21.00) (scena główna – Rynek).

AG