Gmina Regimin. Ciasta, sałatki, świąteczne ozdoby

Już tradycyjnie w gminie Regimin odbyły się Jarmarki Bożonarodzeniowe w Zeńboku, Lekowie i Koziczynie.

Jarmarki odbyły się w godz. 10.00-13.00 przed kościołami, po Mszach św. – Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich, które wzięły udział w naszym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i pracy Mieszkańcy mogli zakupić przepyszne wypieki oraz piękne, świąteczne stroiki, które wprowadziły wyjątkową, radosną atmosferę w naszej gminie. Jestem bardzo wdzięczna za czas, serce i pasję, jakie włożyliście w przygotowanie stoisk. To dzięki Wam nasz jarmark był pełen ciepła i świątecznej magii. – skomentowała w mediach społecznościowych Mariola Kołakowska, wójt gminy Regimin. – Dziękuję.

red

Fot. ciechtivi.pl