Groźne wypadki

W piątkowy (13 kwietnia) wieczór w powiecie ciechanowskim doszło do dwóch groźnie wyglądających wypadków drogowych.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=WmcreZ-I5pw&feature=player_detailpage’]

Gdy zamieszczaliśmy na portalu tę filmową relację – nie znaliśmy jeszcze szczegółów. A oto sobotnia relacja rzecznika ciechanowskiej policji nadkomisarza Leszka Goździewskiego na temat piątkowych, wieczornych wypadków.

W piątek ok. godz. 19:25 w Ciechanowie na ul. 11. Pułku Ułanów Legionowych 55-letnia kobieta kierująca Fordem podczas skrętu w lewo z ul. 11. Pułku Ułanów Legionowych w ul. Mikołajczyka nie ustąpiła pierwszeństwa bmw jadącemu ul. 11. Pułku Ułanów Legionowych, czym doprowadziła do zderzenia pojazdów.

Kierująca fordem doznała urazu głowy i złamania kości przedramienia i została przewieziona do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 34-letniego kierowcy bmw – był trzeźwy. Od kierującej fordem została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i podobnie działających środków. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego.

Również w piątek ok. godz. 20.50 w Przedwojewie 36-letni mieszkaniec Niechodzina kierujący land roverem  najechał na tył poprzedzającego go nieoświetlonego ciągnika rolniczego, którym kierował 56-letni mieszkaniec gminy Opinogóra.

W wyniku zdarzenia kierujący samochodem doznał obrażeń ciała w postaci złamania prawego podudzia i został przewieziony do szpitala.

nadkomisarz Leszek Goździewski

Ciechanowska Komenda Policji

a