Jedyny kandydat, jednogłośnie wybrany. Michał Jeziółkowski przewodniczącym Rady Miasta Ciechanów

Był jedynym kandydatem, w tajnym głosowaniu otrzymał 21 głosów. Poparli go wszyscy radni z klubów PSL, Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej. – Niech to będzie kadencja ponad wszelkimi podziałami – powiedział – Wierzę, że mimo różnic możemy tworzyć przyjazne miasto.

W poprzedniej kadencji Michał Jeziółkowski był wiceprzewodniczącym Rady Miasta Ciechanów. -Urodzony w 1989 r. w Ciechanowie. Absolwent politologii na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał dyplomy studiów wyższych w ramach specjalizacji administracja samorządowa i administracja publiczna. Od 2014 r. radny Rady Miasta Ciechanów. Od 2012 r. związany z branżą reklamową. Brał udział we wdrażaniu ogólnopolskiego programu Domofon ICE, mającego na celu poprawienie bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym. Współpracował w tym celu z samorządami i podmiotami sektora publicznego. Obecnie prowadzi działalność gospodarczą związaną z reklamą internetową. Partner biura reklamy społecznosci.pl. Zaangażowany w organizację inicjatyw na rzecz osób z niepełnosprawnościami – czytamy na oficjalnym portalu Urzędu Miasta Ciechanów.

– Jest mi niezmiernie miło, że zostałem wybrany na przewodniczącego Rady Miasta Ciechanów – powiedział tuż po ogłoszeniu wyników wyborów. – To dla mnie duma, ogromny honor zostać przewodniczącym Rady Miasta Ciechanów IX kadencji. Michał Jeziółkowski przypomniał, że 18 lat temu po raz pierwszy ubiegał się o stanowisko przewodniczącego. Były to wybory do samorządu uczniowskiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie. – Zająłem wtedy drugie miejsce – powiedział. – Pierwsze miejsce zajął Krzysztof Kosiński, obecny prezydent Ciechanowa.

red

Fot. FB. Michała Jeziółkowskiego