Jest oficjalne potwierdzenie naszych informacji: Jeziółkowska odchodzi z ciechanowskiego Ratusza

Tak jak podawaliśmy tutaj:   https://www.ciechtivi.pl/bedzie-nowy-rzecznik-ciechanowskiego-ratusza/ Renata Jeziółkowska kończy pracę jako rzecznik prasowy Urzędu Miasta Ciechanów. Tak jak informowaliśmy dzisiaj – przechodzi do branży medycznej. W ciechanowskim Ratuszu zastąpi ją pracująca obecnie w opinogórskim Muzeum Romantyzmu Paulina Rybczyńska.

Publikujemy oficjalny komunikat Urzędu Miasta Ciechanów:

Pełniąca od blisko 5 lat funkcję rzecznika prasowego Urzędu Miasta Ciechanów Renata Jeziółkowska odchodzi z ratusza ze względu na nowe plany zawodowe. Z początkiem grudnia zastąpi ją Paulina Rybczyńska.

Nowa rzecznik od ponad 2,5 roku pracowała w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze – jako główny specjalista ds. edukacji, kierownik Działu Edukacji oraz pełniła obowiązki kierownika Działu Promocji. Wcześniej pracowała w Warszawie, zajmowała się marketingiem, PR, reklamą. Ukończyła podyplomowe studia menedżerskie na SGH, studiowała stosunki międzynarodowe gospodarcze i polityczne na Uniwersytecie Łódzkim, uczyła się na Uniwersytecie Gandawskim w Belgii. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Dotychczasowa rzecznik Renata Jeziółkowska zdecydowała się na przyjęcie nowej oferty pracy – zostanie rzecznikiem prasowym Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Na rzecznika prasowego Urzędu Miasta Ciechanów prawie 5 lat temu powołał ją prezydent Krzysztof Kosiński. Wcześniej prawie 7 lat pracowała jako dziennikarka w TVP w redakcji Teleexpressu, współpracowała także z kilkoma innymi programami.

Decyzja o odejściu z Urzędu Miasta była dla mnie bardzo trudna, ponieważ jako rzecznik w wykonywaną pracę zawsze wkładałam całe serce i angażowałam się na 100 procent. Funkcja rzecznika to coś więcej niż obowiązki zawodowe, gdyż 24 godziny na dobę należy żyć życiem miasta. Ostatnie 5 lat było dla mnie niezwykle ważnym doświadczeniem. Teraz idę dalej, korzystając z nowych możliwości, które przede mną się otwierają. Dziękuję wszystkim osobom, z którymi miałam okazję współpracować. Dziękuję przede wszystkim prezydentowi Krzysztofowi Kosińskiemu za to, że obdarzył mnie tak dużym zaufaniem, uwierzył we mnie, polegał na mnie, dał szansę na rozwijanie umiejętności. Życzę prezydentowi kolejnych sukcesów w pracy na rzecz naszego miasta. Oczywiście powodzenia życzę pani Paulinie Rybczyńskiej, która wkrótce przejmie moje obowiązki – powiedziała Renata Jeziółkowska.

Chyba każdy widział, że w ostatnich prawie 5 latach Renata Jeziółkowska należała do grona tych osób, które miastu i pracy w Urzędzie oddały najwięcej serca i poświęcenia. Dziękuję jej za świetną współpracę. Teraz w nowym miejscu będzie wykorzystywać wiedzę i umiejętności zdobyte m.in. w Urzędzie Miasta. Jestem też przekonany, że doświadczenie zawodowe i kompetencje pani Pauliny Rybczyńskiej pozwolą jej szybko odnaleźć się w nowej roli rzecznika Urzędu Miasta Ciechanów – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Renata Jeziółkowska, Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Ciechanów

Fot. UM Ciechanów/Od lewej: Renata Jeziółkowska, Paulina Rybczyńska