Jest praca w ciechanowskim PCK

pck

Ośrodek Szkoleniowy działający przy Polskim Czerwonym Krzyżu Oddziale Rejonowym w Ciechanowie poszukuje kandydatów na stanowisko: TRENER/WYKŁADOWCA do prowadzenia szkoleń/warsztatów/kursów specjalistycznych z zakresu:

  1. Pierwsza pomoc przedmedyczna
  2. Doradztwo zawodowe
  3. Warsztaty psychologiczne
  4. Warsztaty socjoterapeutyczne
  5. Profilaktyka uzależnień
  6. Promocja zdrowia
  7. Pośrednictwo pracy
  8. Autoprezentacja
  9. Wolontariat
  10. BHP
  11. Warsztaty umiejętności osobistych

Zawodowych z zakresu:

  1. ABC przedsiębiorczości
  2. Asystentka/sekretarka
  3. Kucharz małej gastronomii
  4. Opiekun dzieci
  5. Opiekun osób starszych
  6. Kasjer/sprzedawca z obsług kasy fiskalnej
  7. Nowoczesne sprzątanie
  8. Wizaż i stylizacja paznokci
  9. Fryzjerstwo
  10. Księgowość
  11. Obsługa komputera
  12. Pracownik biurowy z obsługą komputera
  13. Specjalista prac wykończeniowych w budownictwie
  14. Florystyka
  15. Ubezpieczenia społeczne

Miejsce pracy: teren województwa mazowieckiego

Zadania:

  1. 1.      Przygotowanie programu i konspektu szkoleń
  2. 2.      Prowadzenie szkoleń z zakresu tematycznego odpowiadającego doświadczeniu i kwalifikacjom zawodowym wykładowcy

Oczekiwania:

– posiadanie stosownych uprawnień

– wykształcenie wyższe kierunkowe

– doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Aplikacje (CV) zawierające  następującą klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych” prosimy przesyłać na adres: szkolenia_pckciechanow@wp.pl