29 listopada o godz. 15:00 Muzeum Romantyzmu zaprasza do Oranżerii na 43. spotkanie w Saloniku Elizy. Będzie to Spotkanie Jubileuszowe z okazji 10-lecia istnienia spotkań w Saloniku Elizy oraz wydania albumu „Salonik Elizy w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze”.
Wystąpią: Kamila Olesińska-Augustyniak – tancerka flamenco, poetka; Wojtek Gęsicki – autor tekstów, kompozytor; Paweł Rok – wiolonczelista. Spotkanie poprowadzi Zofia Humięcka.

Bilety dostępne pod linkiem: https://bilety.muzeumromantyzmu.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=9110&idt=6b00f864dc06047e03e4b7a10d524366&d=3&idw=163 lub w kasie muzealnej.


