“Kolęda dla Nieobecnych” zamiast “Koncertu Noworocznego”. Z pomocą dla chorej Laury

27 grudnia „Kolędę dla Nieobecnych” w Ciechanowie wykonają gwiazdy młodej sceny muzycznej Polski. Z Alicją Szemplińską gościnnie wystąpi ponad 10 artystów. Wydarzenie będzie transmitowane online, a w jego trakcie będzie prowadzona zbiórka na cel charytatywny, na rzecz Laury chorującej na SMA – informuje rzeczniczka ciechanowskiego Urzędu Miasta Paulina Rybczyńska.

Każdego roku ciechanowianie i goście mogli wziąć udział w koncercie noworocznym. Pandemia i związane z nią obostrzenia uniemożliwiają tegoroczną organizację tegoż koncertu w tradycyjnej formie.

– Artyści wystąpią 27 grudnia w hali sportowej przy ul. Kraszewskiego 8. Gwiazdą będzie Alicja Szemplińska, z którą wspólnie zaśpiewają m.in. Marcin Sójka, Zuza Jabłońska, Maja Kapłon, Bartek Deryło i Filip Czyżykowski. Podczas koncertu wystąpi też Krystian Ochman, zwycięzca ostatniej edycji The Voice of Poland. Artyści wykonają znane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne – informuje Rybczyńska. – W związku z obowiązującymi obostrzeniami koncertu będzie można wysłuchać bezpiecznie z domu za pomocą transmisji online o godzinie 18.00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/691857385023880/?notif_id=1607951791562743&notif_t=plan_admin_added&ref=notif

Także podczas tego wydarzenia kulturalnego będzie trwała zbiórka na rzecz Laury Pacuły, która choruje na SMA typ 2.

Wydarzeniu patronuje prezydent Ciechanowa.

red

Fot. UM Ciechanów