Koleje Mazowieckie na 11 listopada

W związku z uroczystościami państwowymi, marszami, pikietami oraz demonstracjami organizowanymi w dniu Święta Niepodległości, w godz. 4:00 – 24:00 11 listopada będzie obowiązywało wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów ZTM Warszawa (ZTM), PKP Intercity (PKP IC), Kolei Mazowieckich – KM (KM) i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA) według następujących zasad:

  1. Bilety KM będą honorowane w pojazdach ZTM Warszawa (tramwaje, autobusy, metro, pociągi SKM Warszawa) na obszarze I i II strefy biletowej oraz w pociągach PKP IC oraz ŁKA na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach). Z honorowania wyłączone są pociągi PKP IC kategorii EIP (Ekspres Intercity Premium), wagony sypialne i wagony z miejscami do leżenia;
  2. Bilety ZTM Warszawa będą honorowane w pociągach KM na obszarze I i II strefy biletowej ZTM,
  3. Bilety PKP IC będą honorowane w pociągach KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach);
  4. Bilety ŁKA będą honorowane w pociągach Kolei Mazowieckich, na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach);

W pociągach uruchamianych przez Przewozy Regionalne (Polregio) nie obowiązuje honorowanie biletów KM.

Bieg Niepodległości

W związku z organizowanym w Warszawie 11 listopada Biegiem Niepodległości, jego uczestnicy na podstawie numeru startowego, są uprawnieni do nieodpłatnego przejazdu środkami lokalnego transportu zbiorowego w m. st. Warszawie oraz pociągami uruchamianymi przez Koleje Mazowieckie w granicach I strefy biletowej ZTM.

Bilet Wycieczkowy

Przypominamy, że już od dzisiaj od godziny 18:00 do 11 listopada do godziny 24:00 można podróżować taniej dzięki ofercie Bilet Wycieczkowy.

Szczegóły oferty: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/bilet-wycieczkowy