Wójt gminy Regimin Mariola Kołakowska wręczyła kolejne wyprawki dla nowo narodzonych dzieci z terenu gminy.


– Spotkanie odbyło się w ramach kontynuacji programu „Gmina Regimin dla Maluchów”, którego celem jest symboliczne powitanie najmłodszych mieszkańców w naszej lokalnej wspólnocie oraz wsparcie ich rodzin w pierwszych miesiącach życia dziecka – informuje Urząd Gminy Regimin. – Wyprawka, przygotowana z myślą o potrzebach noworodków i ich rodziców, to wyraz troski samorządu o rozwój demograficzny i budowanie więzi społecznych już od pierwszych dni życia nowych obywateli naszej gminy . – Dziękuję rodzicom za miłe spotkania i serdeczne rozmowy. Wszystkim nowym członkom naszej gminnej rodziny życzę zdrowia, uśmiechu i wielu szczęśliwych chwil! – skomentowała pani wójt.
red
Fot. FB Urząd Gminy Regimin


