Komunikat policji: poszukiwany podejrzany o kradzież roweru

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Ciechanowie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru, do której doszło w jednym z bloków przy ul. Ściegiennego. Poniżej publikujemy zdjęcie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej. Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie lub kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 23 673-12-00. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

Do zdarzenia doszło w dniu 11 lutego 2020 roku w jednym z bloków mieszkalnych na ul. Ściegiennego, gdzie sprawca, ukradł rower typu damka. Rower ten był koloru czarnego z jasnym brokatem z białym napisem „city”, z przodu rower miał zamontowany metalowy koszyk koloru białego. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o ten czyn.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa, proszone są o telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP Ciechanów pod nr tel. 23 673-12-01 bądź dyżurnym pod nr tel. 23 673-12-00. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

podkom. Ewa Brzezińska, KPP Ciechanów