“Konsultujmy, bo warto”: Ty decydujesz !

a-baner1

Już od dziś na platformie konsultacyjnej dostępnej pod adresem umciechanow.pl można zapoznać się z projektami organizacji pozarządowych, które biorą udział w konkursie Prezydenta Miasta Ciechanów.

 W tym roku po raz pierwszy mieszkańcy miasta będą mogli zdecydować, które projekty ich zdaniem powinny otrzymać wsparcie. 22 lutego w sobotę o godzinie 11.00 w Hali Sportowej przy ul. 17 Stycznia 60 C, odbędzie się spotkanie „TY decydujesz.” Podczas wydarzenia przedstawiciele organizacji pozarządowych w trakcie krótkich, 5 minutowych wystąpień opowiedzą o swoich pomysłach, które chcieliby zrealizować w trzech obszarach tematycznych: ochrona i promocja zdrowia, pomoc społeczna oraz kultura i dziedzictwo narodowe.

TY decydujesz

 

Po prezentacjach osoby uczestniczące w spotkaniu będą mogły zagłosować na najlepsze ich zdaniem projekty. Aby zagłosować trzeba w dniu głosowania mieć ukończone 16 lat, być mieszkańcem Ciechanowa oraz posiadać numer pesel.

Spotkanie poprowadzi Justyna Dżbik – dziennikarka radiowej Czwórki i Qadransa Qltury w TVP Warszawa.

Wydarzenie współorganizowane przez Fundację Gospodarczą im. Karola Marcinkowskiego w Ciechanowie oraz Urząd Miasta w Ciechanowie.

a-baner2