Laur Konsumenta dla Gobarto

Gobarto – marka wędlin  produkowanych przez ciechanowski Cedrob otrzymała wyróżnienie w kategorii: Odkrycie Roku 2012 w plebiscycie „Laur Konsumenta”.

Laur Konsumenta to ogólnopolski sondaż, w którym udział biorą tysiące Polaków wskazując na najwyżej cenione przez siebie wyroby, marki i usługi. Najlepszym przypadają kolejno złote, srebrne i brązowe godła.

Marka Gobarto została wyróżniona przez konsumentów tytułem Odkrycie Roku 2012. Odznaczenie zostało przyznane w uznaniu dla wszystkich produktów w portfolio marki. Według konsumentów produkty wyróżnia wysoka jakość i tradycyjny smak. Nie bez znaczenia także okazał się fakt, iż wysoka jakość wędlin Gobarto idzie w parze z przystępnymi cenami.

O przyznaniu wyróżnienia w konkursie Laur Konsumenta 2012 decydowało badanie konsumenckie, które organizowane jest przez Grupę Media Partner. Grupa ta przeprowadza sondaż o produktach i usługach dostępnych na polskim rynku w około 300 kategoriach. Wyboru dokonują sami konsumenci, co sprawia, że jest to obiektywne i wiarygodne badanie obrazujące rzeczywiste zainteresowanie produktem.

Gobarto to marka wędlin wieprzowych w portfolio firmy Cedrob, lidera w produkcji mięsnej i przetworów drobiowych, będącej jednocześnie największą firmą w branży z rodzinnym kapitałem