Listopadowe zmiany rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich

Od 6 listopada nastąpi kolejna korekta rozkładu jazdy, która potrwa do 10 grudnia. Najważniejsze zmiany zostaną wprowadzone od 7 do 10 grudnia. Związane one będą z ograniczeniem ruchu pociągów na linii średnicowej.

– W tych dniach przejadą przez nią trzy pociągi w ciągu godziny (obecnie jest ich 16). W związku z tym część połączeń kursować będzie w relacji skróconej do i z Warszawy Wschodniej lub Warszawy Zachodniej, niektóre zostaną odwołane lub pojadą w innej relacji – informują Koleje Mazowieckie, -Ponadto, od 2 grudnia w godzinach 22:15 – 4:15 na stacji Warszawa Zachodnia obowiązywać będzie nocna przerwa technologiczna. Z tego względu część połączeń KM pojedzie trasami okrężnymi, a część zostanie zastąpiona przez Zastępczą Komunikację Autobusową.

Jeśli chodzi o linię R9 Warszawa – Działdowo przez Ciechanów i Mławę: w związku z dalszą budową tunelu w Legionowie, nadal będą trwały utrudnienia w ruchu pociągów.

Więcej informacji na: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/zmiana-rozkladu-jazdy-od-6-listopada-2022-r. Szczegółowy rozkład jazdy na: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-6-xi-10-xii-2022r.

Red

Fot. Koleje Mazowieckie