Marek Milewski kandydatem na posła z listy Prawa i Sprawiedliwości?

Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, ale wszystko wskazuje na to, że obecny radny powiatowy chciałby wystartować do parlamentu właśnie z listy PiS.

Pierwsze pogłoski o zamiarze kandydowania Marka Milewskiego pojawiły się już w lutym. W czwartek, 3 marca, spotkany przez ciechtivi.pl w sekretariacie starosty ciechanowskiego, powiedział nam o tym. W tym tygodniu potwierdził to w Katolickim Radio Ciechanów, w audycji “Przesłuchanie na śniadanie”.

– Decyzji jeszcze nie ma, ale gdyby była, to myślę, że byłaby to lista Prawa i Sprawiedliwości – powiedział w KRC. – Oczywiście obowiązuje mnie tajemnica rozmów. Radny dodał, że z posłem Robertem Kołakowskim, liderem PiS w powiecie ciechanowskim jeszcze nie rozmawiał.

Marek Milewski jest od dwóch kadencji radnym powiatowym – klub Ciechanowskiej Wspólnoty Samorządowej. W poprzedniej kadencji był wiceprzewodniczącym Rady Powiatu.

Przypomnijmy, że obecnie w okręgu płocko-ciechanowskim PiS obsadza cztery mandaty poselskie.

msz

Na zdjęciu: Marek Milewski (drugi z lewej) na spotkaniu w sprawie likwidacji szkoły podstawowej w Pniewie-Czeruchach, gm. Regimin.

Fot. Marek Szyperski