Mieszkanka Ciechanowa: “Pragnę podziękować wszystkim policjantom”

-Mieszkanka Ciechanowa podziękowała za pomoc policjantom, którzy “odwiedzali” ją podczas kwarantanny. Przygotowała dla nich coś na osłodę służby – poinformowała dzisiaj (piątek, 10 kwietnia) podkom. Ewa Brzezińska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Od kilku tygodni policjanci w całej Polsce codziennie odwiedzają osoby, które zostały objęte kwarantanną. Pojawiają się przed ich domem, dzwonią i proszą, by pokazały się w oknie. Pytają o zdrowie i o to, czy można w czymś pomóc. W Ciechanowie funkcjonariusze też mają takich podopiecznych.

-Trudno było ukryć zaskoczenie policjantów, kiedy dziś do komendy przyszła kobieta z podziękowaniami dla Policjantów, którzy odwiedzali ją każdego dnia. Mundurowi otrzymali kartkę z życzeniami świątecznymi oraz laurki od dzieci, w których dziękowały za opiekę nad ich mamą. Ten miły gest bardzo wiele dla nas znaczy. Służymy wam wszystkim, dlatego też docenienie naszej pracy ze strony społeczeństwa jest dla nas bardzo cenne. Zawsze jesteśmy gotowi, aby służyć pomocą – mówi podkom. Ewa Brzezińska.

Fot. KPP Ciechanów