Muzeum Romantyzmu: odwołane widowisko. Placówka zamknięta dla zwiedzających

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze: Informujemy, że widowisko słowno-muzyczne Pani Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy” organizowane w ramach cyklu Teatr Jednego Aktora, zostało przełożone z dnia 28 marca br. na dzień 27 września br. Zakupione bilety nadal będą ważne.

Dwa dni temu dyrekcja placówki poinformowała, że: Muzeum Romantyzmu w Opinogórze uprzejmie informuje, że Zarząd Województwa Mazowieckiego w dniu dzisiejszym zdecydował o czasowym zamknięciu dla odwiedzających instytucji kultury, dla których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Spowodowane jest to podejmowaniem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze będzie zamknięte dla odwiedzających od rana 12.03.2020 r. do dnia 25.03.2020 r. Równocześnie Zarząd Województwa Mazowieckiego zdecydował o odwołaniu w tym czasie wszystkich imprez kulturalnych realizowanych przez instytucje kultury, dla których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
O ewentualnych zmianach poinformujemy Państwa niezwłocznie.