Narkotyki w Szulmierzu. Dwaj mężczyźni z zarzutami

Czterech młodych mężczyzn zatrzymanych, krzewy konopi indyjskich i ich susz – w nocy z 2 na 3 października policjanci walczyli w Szulmierzu z narkotykami.

Policjanci legitymowali czterech mężczyzn (w wieku od 23 do 26 lat) znajdujących się oplu vectra. Zabezpieczyli prawie pół grama suszu konopi indyjskich, a podczas przeszukania mieszkania jednego z mężczyzn – kolejną porcję suszu, ukrytą w cukiernicy. – Mężczyzna stwierdził, że narkotyk znalazł na parkingu przy dworcu PKS, miał go przynieść i przekazać policji… ale nie zdążył! – relacjonuje rzecznik ciechanowskiej policji podinspektor Leszek Goździewski.

U drugiego z mężczyzn – 26-latka z Szulmierza policjanci znaleźli dwa krzewy konopi za stodołą i jeden w rosnący w mini szklarni.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=xFo42etmWss’]

– Na strychu domu odnaleźli jeden wysuszony krzew konopi. Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty: kierowca opla posiadania i przywozu narkotyku z Holandii – wcześniej był notowany za przestępstwa narkotykowe. Właściciel uprawy usłyszał zarzuty posiadania narkotyku i uprawy konopi. W przeszłości był notowany przez policję za pobicie i przestępstwa przeciwko mieniu – informuje rzecznik Goździewski.

a